تخت و کمد نوزادی که با قیمت میلیاردی فروخته شد

فضایی برای پیوند ایجاد می کند.
Uzodike می گوید: “یک مزیت دیگر این است که بسته به اندازه تخت، بزرگسالان می توانند در صورت نیاز با کودک در رختخواب بنشینند یا دراز بکشند.” شاید برای آنها بخوانیم یا به آنها شیر بدهیم یا حتی فقط برای آرامش آنها بدون نیاز به بلند کردن آنها از رختخواب یا تغییر مکان، که می تواند در خواب بیشتر اختلال ایجاد کند و برای شما نیز با در نظر داشتن از قیمت تخت و کمد نوزاد در عبدل آباد  بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد.

آنها به راحتی در کنار هم قرار می گیرند و مقرون به صرفه هستند.
شما می توانید یک تخت خواب را به سادگی یا به همان اندازه که دوست دارید درست کنید.

سن مناسب برای تخت خواب
اکثر کودکان در حدود سن 2 یا 3 سالگی زمانی که بتوانند پای خود را در بالای نرده تخت قرار دهند، از گهواره خارج می شوند. تقریباً در همین زمان است که دکتر کاسارس می‌گوید در نظر گرفتن یک تخت خواب بی‌خطر است.

او توضیح می‌دهد که انتقال کودک به تخت‌خواب به او کمک می‌کند تا از آسیب‌های ناشی از افتادن گهواره جلوگیری کند، در حالی که اطمینان می‌دهد که کودک کمتر احتمال دارد که از خود تخت کف زمین آسیب ببیند، مانند غلتیدن.

دکتر کاسارس خاطرنشان می کند که گفته می شود، همه کودکان متفاوت هستند. او توضیح می‌دهد: «تخت روی زمین همچنین می‌تواند به عنوان انتقالی به یک تخت مرتفع برای یک کودک نوپا بزرگ‌تر که برای مرحله بعدی ترتیبات خواب آماده است، اما تمایل شدیدی به ترک گهواره نشان نداده است، کار کند.

بهترین نکات خواب نوزاد تا به حال

بهترین روش ها برای ایمنی تخت کف
دکتر کاسارس هشدار می دهد که اگر اتاق کودک به درستی از ایمنی محافظت نشده باشد و تختخواب به درستی چیده نشده باشد، تخت های کف می توانند خطرناک باشند. او اقدامات ایمنی هوشمند زیر را توصیه می کند.

  • منابع:
    1. parents

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.