تعرفه صادرات انواع کاشی و سرامیک

کشور ایران از دیرباز یکی از تولیدکنندگان مهم کاشی و سرامیک بوده است و در دسترس بودن مواد اولیه تولید کاشی سرامیک در کشور ایران و سابقه ی تاریخی در زمینه ی هنر، مزید بر علت شده است.  از جمله تولیدات مهم صادراتی بعد از مشتقات نفتی، مصالح ساختمانی می باشد. اکنون کشور ایران جز 10 کشور برتر دنیا در صادرات کاشی و سرامیک است و استان یزد به 70 کشور دنیا کاشی و سرامیک صادر میکند و از مهمترین کشور ها عراق، پاکستان، گرجستان، سوریه، هلند، اسپانیا و ترکیه میاشد. اگر شماهم میخواهید در این راه، صادرات کاشی وسرامیک، قدم بگذارید باید از تعرفه صادرات کاشی و سرامیک اطلاع کافی داشته باشید تا بتوانید هزینه ها و سرمایه مورد نیاز را براورد کنید. و خوب است بدانید اولین تولید کنندگان کاشی و سرامیک از استان های خراسان، اصفهان و تبریز هستند.

تعرفه صادرات انواع کاشی و سرامیک

تعرفه صادرات کاشی و سرامیک

تعرفه صادرات کاشی و سرامیکقیمت گذاری محصولات صادراتی کاشی و سرامیک کف پذیرایی مات مانند محصولات داخلی نیست و برای هر مدل کاشی و سرامیک قیمت متفاوتی ندارند به طور معمول یک یا دو قیمت ثابت برای همه کاشی و سرامیک های خود دارند.

این مورد باعث می شود که از اطلاعات درباره قیمت کاشی و سرامیک ایران در کشور های دیگر از بازخورد های خوبی بهره مند شود.

برند های معروف کاشی و سرامیک

برند های معروف کاشی و سرامیک از جمله برند های معروف کاشی سرامیک میتوان از

شرکت کاشی مرجان با داشتن 27 سال سابقه،

شرکت کاشی الماس کویر یزد با داشتن 22 سال سابقه،

کاشی تبریز  با داشتن 21 سال سابقه،

شرکت کاشی سرامیک ستاره میبد با 15 سال سابقه،

بازرگانی کاشی سرامیک ایران زمین با داشتن 9 سال سابقه و…. نام برد.

کاشی تبریز جز برترین و کاشی و سرامیک جدید کشور ایران محسوب میشود و میتواند با کاشی و سرامیک های خارجی رقابت کند.

تولید کاشی و سرامیک در طرح های مختلف

تولید کاشی و سرامیک در طرح های مختلفبا توجه به تفاوت سلیقه و فرهنگ ایرانیان با دیگر کشور ها طرح های کاشی و سرامیک صادراتی با طرح های داخلی تفاوت بسیاری دارد. از این رو تولید کاشی و سرامیک در طرح های بسیار متنوع انجام میشود و به همین دلیل بعضی کارخانجات فقط کاشی و سرامیک صادراتی تولید میکنند.

همچنین طرح کاشی و سرامیک یستگی به این دارد در کجا میخواهد استفاده شود. طرح و رنگ و سایز کاشی و سرامیک های سرویس بهداشتی کاملا متفاوت از طرح و رنگ و سایز کاشی و سرامیک های اشپزخانه میباشد.

طرح های محبوب از سال 2017 کاشی های هنری، مدل خط خطی در یک راستا، خاکستری، دیوارهای سه بعدی، مدل های زیکزاکی، مدل قطعه قطعه ای و اجرنماست.

بازرگین فروش کاشی و سرامیک

بازرگین فروش کاشی و سرامیکهمانطور که گفته شد کشور ایران قطب مهمی برای تولید و صادر کردن کاشی و سرامیک حیاط خانه است. با توجه به موقعیت پر اهمیت گرجستان در بین قاره اروپا و اسیا صادرات کاشی به گرجستان از اهمیت بیشتری برخوردار است و خوشبختانه به دلیل نوسازی در شهرهای بزرگ گرجستان، نیاز به کاشی و سرامیک در حال افزایش است.

از دیگر کشور ها که بستری مناسب برای فروش کاشی و سرامیک محسوب میشود کشور سوریه است چراکه با اتمام جنگ داخلی سوریه، ساخت و ساز رونق میگیرد و به مصالح ساختماتی از جمله کاشی و سرامیک نیاز پیدا میکنند. پس صادرات کاشی به سوریه بازار مناسبی برای تجار ایرانی است.

و همینطور مشکلات صادرات کاشی و سرامیک حیاط کم نیست که مهمترین آن کمبود بودجه، مشکلات بانکی،تولید و غیره می باشد.

پخش عمده کاشی و سرامیک

پخش عمده کاشی و سرامیکباتوجه به بیشتر بودن عرضه نسبت به تقاضا و انواع بسیار زیاد کاشی و سرامیک از نظر رنگ و سایز و طرح. دیگر بازاریابی کاشی و سرامیک به شیوه قدیمی و سنتی کارساز نبوده و باید فکر و ایده ی جدیدی برای نحوه فروش کاشی و سرامیک پیدا کرد. ابتدایی ترین مرحله این است که به معنای واقعی برای کاشی و سرامیک خود برندسازی کنید این امر باعث میشود تا محصول شما با جانی تازه وارد بازار شود و توجه همگان را جلب کند تا در ادامه بتوانید بازار خود را بسازید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.