جاکلیدی پیکسلی یکی از نماد های اصلی کشور های آفریقایی

تنها کاری که باید انجام دهید این است که خلاق باشید. چیزهای بسیار جالبی وجود دارد که می توانید با چوب پنبه و درپوش شراب درست کنید که دیگر از آنها استفاده نمی کنید و من دیده ام که مردم با استفاده از چوب پنبه چیزهای بسیار جالبی درست می کنند. چند نمونه می خواهید؟

حلقه های کلید بر جاکلیدی پیکسلی، گردنبند، تابلوی اعلانات، کارت های مکان و موارد دیگر. این اقلام کوچک واقعاً زرق و برق دار و بسیار همه کاره هستند و خوشبختانه من تعداد زیادی چوب پنبه شراب در اطراف خانه دارم (من هر چند وقت یک بار از یک لیوان شراب خوب لذت می برم!).

بنابراین فکر کردم همه کلاه ها را بردارم و چیز مفیدی درست کنم. بنابراین در این آموزش نحوه ساخت جاکلیدی چوب پنبه ای را خواهیم دید. این شیئی است که می توانید تمام کلیدهای خانه خود را آویزان کنید، مثلاً کلیدهای محل کار یا گاراژ یا کلید ماشین خود را نیز آویزان کنید.

برای این جاکلیدی چوب پنبه‌ای که خودتان انجام دهید، مراحل بسیار ساده هستند و می‌توانید با الهام گرفتن (با اصلاح چند مرحله از راهنمای ما) یک جاکلیدی برای هر کلید ایجاد کنید تا آنها را گم نکنید و درست پیدا کنید. دور!

فاز 2 | جاکلیدی چوب پنبه ای DIY: چوب پنبه ها را بچینید تا ایده بگیرید
هنگامی که همه چوب پنبه ها قلاب دارند، باید دو چوب پنبه را برای استفاده در لبه های جاکلیدی انتخاب کنید. درپوش های چوب پنبه ای را انتخاب کنید که برای نگه داشتن کل جاکلیدی محکم تر و مفیدتر هستند.

مرحله 6 | جاکلیدی چوب پنبه ای DIY: نخ را به چوب پنبه ببندید
حالا یک تکه نخ به طول حدود 50 سانتی متر بردارید و آن را از قلاب های چوب پنبه ها انتها تا انتها عبور دهید. یک گره کوچک در هر دو قلاب چوب پنبه ای در لبه های حلقه کلید چوب پنبه ای خود ببندید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.