خرید اینترنتی کاشی ضد لغزش

از ویژگی بارز کاشی ها، حس سر خوردن بر روی آنهاست. کاشی های ضد لغزش یک گزینه عالی برای رفع این مشکل هستند که شما انواع آن را میتوانید به صورت حضوری و یا اینترنتی خرید کنید.

کاشی ضد لغزش

ویژگی های انواع کاشی

کاشی ها محصول سفال یا سرامیک می باشد . و در مرحله ی پایان کار یا نازک کاری ساختمان استفاده می شود و در ابعاد و رنگ های مختلف و مکان های متفاوت می باشد.

کاشی ها ممکن است به دو بخش تقسیم شوند یکی بخش داخلی که بخش اصلی کاشی است و دیگری لعاب روی کاشی که شیشه ای و براق می باشد. که این دو بخش عبارتند از :

  • بخش مات
  • بخش براق

کاشی ضد لغزش

کاربرد کاشی ضد لغزش

استفاده نمودن از این نوع کاشی در همه جای منزل و دکوراسیون داخلی قابل استفاده است از جمله اتاق ها ، حمام، سرویس بهداشتی ، زیر زمین و استخر که مقاومت در برابر آب و لیز نخوردن یکی از ویژگی این نوع از کاشی هاست .

کاشی ضد لغزش

ویژگی کاشی ضد لغزش

استفاده در سطوحی که لیز می باشد و امکان سر خوردگی برای افراد وجود دارد به این صورت است که با افزایش اصطحکاک در سطوح کاشی های آج دار و خشن می باشد که با وجود کف و بدن در سطح باعث لیز خوردن فرد نمی شود

آج های ناهموار بر روی کاشی ها باعث حبس هوا می شود و اصطحکاک را از بین می برد و این ناهمواری ها در کاشی ها جلوه ی زیبایی به محیط می دهد.

و از دیگر ویژگی  های این کاشی نصب آسان و ضد غباربودن آن است همچنین شست و شوی آسان و مقامت  و استحکام بیشتری را نسبت به کاشی های دیگر دارد همچنین این نوع کاشی دارای کیفت بیشتری است و هم دارای سطوح صیقلی و مات و براق است.

بنا براین از کاشی های ضد لغزش در مکان های خاص و جا هایی که احتمال سر خوردن وجود دارد باید استفاده شود. با توجه به گسترش  یافتن خرید های اینترنتی و آنلاین و با در نظر گرفتن شرایط محیطی که لازم است برای آن خرید کاشی انجام دهید می توانید به مراجعه   سایت های تولیدکنندگان این نوع کاشی  کاشی مورد نیاز خو را انتخاب  کرده و  آن را تهیه نمایند.

این کاشی بیشتر مورد استفاده در مکان لیز و مکانی که سالمندان در آن رفت وآمد دارند و یا نگهداری می شوند همانند آسایشگاه ها و یا مکان هایی که مربوط به کودکان است مثل مهد کودک ها مورد استفاده قرار می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.