خرید بدون واسطه ی کاشی صنعتی

همه میدانند که خرید بدون واسطه ی هر کالایی یکی از به صرفه ترین نوع خریدهاست. از آنجایی که کاشی های صنعتی به تعداد زیاد خریداری میشوند، خرید بدون واسطه، بهترین گزینه برای تهیه این مدل کاشی است.

ویژگی کاشی های صنعتی

از آنجایی که این گونه  از کاشی ها مناسب برای حوضچه های اسیدی و موادشیمیایی است و  همچنین آن ها پوشش مناسب برای کف و دیوار ها به شمار می روند، باید ویژگی های خاصی با توجه به فضای کاربردی خود داشته باشند. برخی از این ویژگی ها عبارتند از :

  • جذب آب بسیار پایین
  • مقاومت بالا در برابر یخ زدگی و سایش

کاشی صنعتی

نکات مهم انتخاب کاشی صنعتی

در نوع آج دار کاشی های صنعتی باعث می شود که در مکان های لیز که عبور و مرور افراد زیاد می باشد مانع پیشگیری از لیز خوردن افراد شود.

و نوع ضد اسید آن دارای خاصیت چرک تاب بودن بشتری را دارد و در فضای صنعتی که امکان وجود کثیفی بیش تر از حد را دارا است استفاده می شود.

برای خرید کاشی های با کیفیت می توانید از طریق این مرکز اقدام کنید.

کاشی صنعتی

یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب کاشی صنعتی چیست؟

در کاشی صنعتی تنش شیمیایی باید بسیار بالا باشد و زیباییی این کاشی بسیار مهم می باشد. این نوع از کاشی در محیط هایی به کار می رود که کاملا صنعتی بوده است و باید مقاومت بیشتری داشته باشد.

با افزایش ضخامت کاشی باید استحکام و تحمل فشار هم افزایش پیدا کند چون این مکان ها در معرض آلودگی نیز می باشد.

در محیط های صنعتی به دلیل وجود ماشین آلات و حمل ونقل این کاشی ها بسیار تحت تاثیر اند.

کاشی صنعتی

باید دقت کرد که کاشی های به کار رفته در یک سالن غذا خوری و یا یک کارخانه باید با هم فرق داشته باشد. در هنگام خرید هم لازم است این ها را مد نظر قرار داد.

همچنین باید از کاشی بسیار سخت استفاده شود و مقاومت سایشی بالایی داشته باشد.

در غذا خوری ها به دلیل رفت و آمد زیاد امکان سایش کاشی ها بیشتر است. بنابراین کاشی های مورد استفاده در این مناطق باید مقاومت بیشتری نسبت به سایر کاشی ها داشته باشد و به همین دلیل در این مکان ها باید از کاشی های مات استفاده کرد.

در نتیجه کاشی هایی که که رنگ جلو و پشت آن ها یکسان است کاشی ضد سایش خوبی است که در فضای باز راهرو ها و خیابان ها و فضای سبز استفاده می شود و در بعضی از موارد بر روی دیوار نیز نصب می شود. یکی از کاشی مورد استفاده در موارد صنعتی ضد لغزش است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.