درب ضد سرقت زرشکی که می تواند از فضای شاد خانه فیلم بگیرد

کلاس های استقامتی که برای مصارف خانگی تعریف شده و کافی هستند 2 – 3 و 4 هستند.

کلاس 2 برای مسکن های کم خطر طبقه 3 برای آپارتمان ها یا خانه های با خطر متوسط ​​و دسته 4 برای کسانی که درجه حفاظت بسیار بالایی می خواهند توصیه می شود.

امروزه، بسیاری از درب ضد سرقت زرشکی از نظر انرژی نیز کارآمد هستند و به لطف استفاده از مواد عایق، عملکرد حرارتی و صوتی بالایی را تضمین می‌کنند.

درب زرهی دری با ساختار پیچیده است که دارای سیستم حفاظتی در برابر سرقت، آتش و سلاح گرم است. با توسعه فناوری، طرح های درب نه تنها بر اساس اصول مقاومت در برابر حرارت و ظاهر، بلکه عمدتاً بر اساس اصول ایمنی شروع به توسعه و به روز رسانی کردند.

درب های زرهی از اواسط قرن بیستم رواج یافتند، زمانی که در کنار درب های فولادی معمولی، درب های زرهی مجزا در بازار ظاهر شد و همه از سیستم امنیتی چند سطحی آنها آگاه شدند.

اما قبل از اینکه تفاوت های ظریف درهای زره ​​پوش را با جزئیات بیشتری درک کنید، باید کمی توضیح دهید. اغلب یک مصرف کننده درب زرهی را با درب ضد سرقت اشتباه می گیرد.

برای پاسخ به این سوال: ” تفاوت چیست؟ “ما به تولید کننده درهای زرهی مسکو، به شرکت ProfMaster مراجعه کردیم، جایی که آنها موارد زیر را برای ما توضیح دادند:

“در واقع، لازم است بین مفاهیم تمایز قائل شد، درهای زرهی اغلب توسط سازمان ها برای نصب در محل هایی برای نگهداری سلاح یا مواد مخدر معادل مواد مخدر سفارش داده می شود.

در روسیه، GOST حتی با الزامات سختگیرانه ای برای چنین درهایی ارائه شده است و سازنده موظف است برای ارائه چنین دری گواهی نامه ای را برای ارائه به سازمان های بازرسی صادر کند.

درهای زرهی – طراحی و تکمیل
درهای زرهیتنوع در بازار درب های زرهی با قیمت گذاری، کیفیت متریال، طراحی و سبک دکوراسیون چشمگیر و شگفت انگیز است. طراحی درب امنیتی باید با ترجیحات سلیقه صاحبان مطابقت داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.