ست کاشی دستشویی با کیفیت درجه یک

موثرترین گزینه در تاثیر بصری هر دستشویی، ست سرامیک پرسلان و سرامیک دیوار پذیرایی استفاده شده در آن میباشد. در کنار وجه بصری دستشویی، چیزی که مؤکدا باید مورد توجه قرار گیرد، انتخاب یک کاشی با کیفیت و درجه یک است.

برای انتخاب های مناسب کاشی دستشویی چه مواردی را باید در نظر گرفت؟

در استفاده از کاشی دستشویی و سرامیک حیاط خانه نباید رنگ های تیره را به کار برد و این سری رنگ ها مناسب این مناطق نیستند.شیر آلات تاثیر مورد توجهی در انتخاب رنگ کاشی دارد برای مثال اگر رنگ شیر آلات شما طلایی است بهتر است از کاشی هایی با تم کرم استفاده کنید.

اگر محدودیت مالی برای شما وجود ندارد از کاشی های براق استفاده کنید. همچنین می توانید از سرامیک دیوار درجه ی یک مطابق سلیقه ی خود استفاده کنید. معمولا کاشی های درجه سه و چهار برای این مکان استفاده می شود.

از طرفی هم کاشی های طرح دار انتخاب بسیار مناسبی برای این مکان ها هستند. اما نباید در خرید طرح های آن ها زیاده روی کرد چون آن را درهم جلوه می دهد.

نکنه ی دیگر در انتخاب کاشی دستشویی این است که باید به میزان اصطحکاک کاشی توجه کرد به این صورت که کاشیی هایی که اصطحکاک بیشتری دارند با عث سر خوردن کمتر پای افراد می شود.

در درجه بندی  این کاشی ها از COF برای نشان دادن ضریب اصطحکاک استفاده می شود که با بالا رفتن این عدد اصطحکاک بیشتر است.

ست کاشی دستشویی

چگونگی نصب کاشی دستشویی

بعد از خرید کاشی رنگ روشن و طرح دار نوبت به استفاده ی آن می رسد.

اگر از کاشی طرح دار استفاده میکنید مناطقی مانند پشت سینک روشویی را با کاشی طرح دار و اطراف و دیواره های دستشویی را با کاشی ساده مزین کنید دیگر همانند دوران گذشته نمامی نواهی مربوط با کاشی پوشانده نمی شود.

اگر فضای دستشویی شما بسیار کوچک است از کاشی های طرح داری استفاده کنید و آن ها را به صورت افقی به کار ببرید.

ست کاشی دستشویی

 موارد منع پاکیزه کردن کاشی دستشویی

با اینکه یکی از مزایی کاشی تمیز کردن سریع و آسان آن است اما باید توجه داشت که در هنگام تمییز کردن آن ها از یک سری موارد به هیچ وجه استفاده نکنید. از جمله مواد از بین برنده کاشی های میتوان گزینه های زیر را نام برد :

  • وسیله و مواد شوینده ساینده
  • مواد شوینده جرم گیر خیلی قوی
  • مواد شوینده شیمیایی و اسیدی قوی

اما آگر مجبور به استفاده از مواد این چنینی هستید باید دقت بسیار کافی داشته باشید زیرا سطوح شیشه ای و لعابدار سطح کاشی، ممکن است بر اثر خراشی که این مواد به وجود می آورند سطح کاشی این مناطق آسیب ببیند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.