سرامیک سه بعدی راه پله پشت تلویزیون

سرامیک سه بعدی راه پله همانطور که از نامش پیداست برای راه پله مورد استفاده قرار می گیرد و در رنگ ها و طرح های گوناگون و مختلفی در بازار موجود است. کاشی سرامیک سه بعدی راه پله توسط فروشندگان مختلف مستقیم و غیرمستقیم در اختیار مصرف کنندگان در سراسر نقاط ایران قرار می‌گیرد و افراد در شهرهای مختلف می‌توانند به آسانی و با چند کلیک ساده به محصول مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

سرامیک سه بعدی راه پله پشت تلویزیون

مدل سرامیک سه بعدی پذیرایی

مدل سرامیک سه بعدی پذیرایی سرامیک سه بعدی پذیرایی یکی از انواع سرامیک هایی است که معمولاً برای پشت تلویزیون مورد استفاده قرار می‌گیرد و در برخی دیگر از موارد تقریباً تا نصف پذیرایی را با استفاده از سرامیک پر می‌کنند و بالای آن را از رنگ و یا کاغذ دیواری استفاده می کنند.

مدل سرامیک سه بعدی پذیرایی به گونه‌ای است که این محصول در قسمت هایی دارای رنگ کمرنگ تر است و در قسمت‌های دیگر رنگ پررنگ تری دارد و همین موضوع باعث می‌شود که این محصول به گونه‌ای سه بعدی به نظر برسد.

برخی از مدل های سرامیک سه بعدی موارد زیر هستند:

 • مدل مثلثی: مدل مثلثی را می توان یکی از مهم ترین مدل های سرامیک سه بعدی پذیرایی دانست که همانطور که از نامش پیداست دارای مثلث هایی است که در برخی از موارد پررنگ تر و در برخی دیگر از موارد کم رنگ تر هستند.
 • مدلهای استوانه‌ای: یکی دیگر از مدل های سرامیک سه بعدی مدل استوانه ای است که همانطور که از نامش پیداست روی آن طرح هایی از استوانه درج شده است. این محصول در رنگ های مختلفی تولید و روانه بازار می شود و استوانه های روی آن ممکن است کوچک و یا بزرگ باشند.
 • مدل مکعبی: این مدل را می توان یکی دیگر از مدل‌های سرامیک سه بعدی پذیرایی دانست که روی آن مکعب هایی با ابعاد مختلف قرار گرفته است. مدل مکعبی شکل بسیار زیبایی دارد و برای موارد متعدد مورد استفاده قرار می‌گیرد و زیبایی و جلوه خاصی به فضاهای مختلف می دهد.

سرامیک سه بعدی دیجی کالا

سرامیک سه بعدی دیجی کالا امروزه سرامیک سه بعدی توسط فروشندگان مختلف حضوری و غیر حضوری به فروش می‌رسد اما یکی از مهمترین مسائلی که در این زمینه باید به آن توجه ویژه ای داشت این است که سرامیک سه بعدی حتما باید توسط فروشندگان با تجربه و فعال به فروش برسد تا بتوان به کیفیت آن اطمینان کرد و محصول را با کیفیت بالا خریداری کرد.

فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا به عنوان یکی از فروشگاه های فعال در این زمینه آماده خدمت رسانی به مشتریان است انواع متنوعی از سرامیک های سه بعدی را در اختیار خریداران در سراسر نقاط ایران قرار می‌دهد. تمامی خریدارانی که به دنبال خرید سرامیک سه بعدی هستند می توانند به فروشندگانی که در دیجی کالا فعالیت می کنند اطمینان داشته باشند و محصول خود را سفارش دهند.

در این فروشگاه انواع متنوعی از سرامیک سه بعدی با کیفیت بالا در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد و به علاوه اگر افراد بعد از تحویل گرفتن کالا متوجه شوند که کالای موردنظر مطابق با میل و سلیقه آنها نیست و به‌راحتی می‌توانند کالا را مرجوع نموده و وجه پرداخت شده را پس بگیرند.

قیمت سرامیک سه بعدی دیواری

قیمت سرامیک سه بعدی دیواری سرامیک سه بعدی دیواری یکی از انواع سرامیک هایی است که در بازار مشتریان زیادی دارد و به همین دلیل یکی از مهمترین سوالاتی که برای بسیاری از افراد پیش می‌آید این است که قیمت سرامیک سه بعدی دیواری چقدر است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت قیمت این محصول به موارد زیر بستگی دارد:

 • یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت سرامیک سه بعدی دیواری قطر این محصول است به صورت کلی محصولاتی قطر کمی دارند امکان شکستن آنها بیشتر است و قیمت آنها پایین‌تر است در حالیکه سرامیک های که قطر بیشتری دارند به دلیل دارا بودن کیفیت بالاتر و استفاده از مواد اولیه بیشتر در تولید آنها قیمت بالاتری را به خود اختصاص می‌دهند.
 • یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت این محصول را میتوان کیفیت محصول موردنظر دانست سرامیک معمولاً در انواع مختلف صادراتی، درجه یک، درجه دو، درجه سه و غیره در بازار به فروش می رسد و بدیهی است که هرچه کیفیت این محصول بالاتر باشد قیمت آن در بازار بالاتر است.
 • برند تولیدی سرامیک سه بعدی یکی دیگر از موارد تاثیر گذار بر قیمت کاشی و سرامیک است. اگر این محصول از برند های شناخته شده و با کیفیت تر باشد معمولاً قیمت بالاتری دارد در حالیکه سرامیک سه بعدی دیواری اگر از برندهای شناخته نشده باشد قیمتش پایین تر است.
 • ابعاد سرامیک یکی دیگر از موارد تاثیر گذار روی قیمت است سرامیک هایی که دارای اندازه کوچکتری هستند معمولاً قیمت پایین تری دارند در حالیکه سرامیک های بزرگتر از قیمت بالاتری را به خود اختصاص می‌دهند.
 • در صورتی که خریداران محصول مورد نظر خود را به صورت مستقیم و تولید کننده اصلی خریداری کنند قیمت تمام شده محصول برای آنها مناسب تر خواهد بود در حالی که اگر نسبت به خرید از واسطه‌ها اقدام نمایند قیمت تمام شده محصول بالاتر است.
 • قیمت سرامیک دیواری در صورت خرید عمده محصول تا حدود زیادی پایین تر است. خریدارانی که محصول را به صورت جزئی خریداری می کنند معمولاً باید هزینه‌های بالاتری برای خرید محصول مورد نظر خود بپردازند.

عکس سرامیک سه بعدی

عکس سرامیک سه بعدی سرامیک سه بعدی در بازار مشتریان زیادی را به خود اختصاص می دهد و عکس انواع مختلف آن در سایت های اینترنتی موجود است.

یکی از مهمترین مواردی که در مورد عکس سرامیک سه بعدی که در سایت های اینترنتی موجود است باید به آن پرداخته شود این است که عکس هایی که در سایت های اینترنتی می بینید معمولاً در رنگ خود تفاوت های مختلفی با سرامیک واقعی دارند برای مثال زمانی که رنگ سرامیک های موجود در عکس های مختلف را مشاهده می کنید باید بدانید که رنگ واقعی این محصول در حدود یک الی دو درجه ممکن است تیره تر و روشن تر باشد و به دلیل انعکاس نور در رنگ، رنگ محصول متفاوت شده باشد.

یکی دیگر از مهمترین مواردی که در مورد عکس سرامیک سه بعدی وجود دارد این است که در عکس معمولاً سرامیک ها به یکدیگر قرار داده می‌شوند و سپس عکاسی از آنها صورت می‌گیرد. به همین دلیل اگر محصول مورد نظر به دست شما رسید و متوجه شدید که زیبایی چندانی ندارد باید بدانید که زمانی که سرامیک ها در کنار یکدیگر قرار داده می شوند درست مانند عکس زیبایی آنها نمایان می‌شود و کیفیت آنها بالاتر می رود.

به صورت کلی مشاهده عکس سرامیک سه بعدی به صورت به هم پیوسته می تواند به شما در تصمیم گیری بهتر کمک کند زیرا زمانی که سرامیک ها در کنار یکدیگر قرار نگرفته اند کیفیت و زیبایی آنها قابل مقایسه نیست.

سرامیک طرح سنگ سه بعدی

سرامیک طرح سنگ سه بعدی سرامیک طرح سنگ سه بعدی یکی دیگر از انواع سرامیک های موجود در بازار است که معمولاً از آن در مکان هایی مانند راه پله ها استفاده می شود اما می توان از این محصول در نماهای مختلف ساختمانی نیز بهره برد.‌

سرامیک طرح سنگ سه بعدی محصولی کاملا مناسب برای استفاده در راه پله و پارکینگ به شمار می‌رود که زیبایی و جلوه خاصی به محلی که در آن استفاده شده است می دهد.

امروز انواع متفاوتی از سرامیک طرح سنگ سه بعدی در رنگهای مختلف تولید و روانه بازار شده اند که یکی از مهمترین فاکتورهایی که در این باره باید به آن پرداخته شود این است که اگر این سرامیک ها را در رنگ هایی مانند سفید که از جمله رنگهای روشن است در راه پله و پارکینگ استفاده کنید فضا روشن تر نشان داده می‌شود و جلوه خاص و ویژه‌ای دارد در حالی که استفاده از رنگ های تیره برای مکان های مانند راه پله و پارکینگ چندان مناسب نیست.

سرامیک طرح سنگ سه بعدی در برخی از موارد برای نمای خارجی ساختمان نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد و افراد مختلفی از خرید و استفاده از آن برای نماهای خارجی استقبال می‌کنند اما در برخی از موارد به دلیل خرید کاشی و سرامیک های درجه دو برای نمای خارجی ساختمان کیفیت محصول خیلی زود زیر سوال می رود به همین دلیل باید گفت اگر به دنبال استفاده از سرامیک سه بعدی طرح سنگ برای نما های خارجی هستید حتماً باید با کیفیت ترین محصولات را خریداری کنید.

قیمت سرامیک سه بعدی سرویس بهداشتی

قیمت سرامیک سه بعدی سرویس بهداشتی قیمت سرامیک سه بعدی سرویس بهداشتی به موارد مختلفی بستگی دارد اما به صورت کلی می توان گفت با توجه به اینکه این محصول باید مقاومت بسیار بالایی در برابر آب و رطوبت داشته باشد و حتماً باید از انواع کاملاً درجه یک خریداری شود می‌توان گفت قیمت این محصول نسبت به سایر محصولاتی که برای فضاهای داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند بالاتر است و به همین دلیل خریداران باید توجه داشته باشند که اگر می خواهند این نوع سرامیک را خریداری کنند قیمت بالاتر آن را در نظر بگیرند.

قیمت سرامیک سه بعدی سرویس بهداشتی به موارد زیر نیز بستگی دارد:

 • طرح به کار رفته روی این محصول یکی از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه ویژه شود و اگر طرح این محصول خاص و ویژه باشد قیمت آن بالا می رود.
 • سرامیک هایی که دارای رگه های طلایی رنگ و یا نقره ای رنگ هستند معمولاً قیمت بالاتری را نسبت به سایر سرامیک ها به خود اختصاص می دهند.
 • کیفیت ساخت و تولید سرامیک طرح سه بعدی یکی دیگر از موارد تاثیر گذار در زمینه قیمت سرامیک سه بعدی سرویس بهداشتی است.
 • اگر این محصول به صورت غیر حضوری خریداری شود به دلیل صرفه جویی در هزینه هایی مانند هزینه‌های حمل و نقل قیمت تمام شده محصول برای مشتری مناسب‌تر خواهد بود در حالی که اگر این محصول به صورت حضوری خریداری شود قیمت تمام شده آن بالاتر در می آید.

با توجه به موارد بالا می توان گفت قیمت سرامیک سه بعدی سرویس بهداشتی در سال‌های اخیر کاملاً متغیر بوده است و در یک سال اخیر قیمت آن در حدود ۳ برابر شده است به همین دلیل باید قبل از خرید محصول مورد نظر و ثبت سفارش قیمت محصول مورد نظر در سایت های اینترنتی استعلام گرفته شود تا به قیمت نهایی محصول دسترسی پیدا نمایید.

سایت اینترنتی ما به عنوان یکی از فروشندگان سرامیک سه بعدی سرویس بهداشتی آماده خدمت رسانی به مشتریان است و انواع متفاوتی از محصولات را در اختیار خریداران قرار می دهد برای مشاهده لیست قیمت سرامیک سرویس بهداشتی می توانید عکس مربوط به محصول و همچنین کیفیت محصولات و تمامی مشخصات آنها را در سایت اینترنتی ما مشاهده نمایید و سپس اقدام به ثبت سفارش و خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

خط تولید سرامیک سه بعدی

خط تولید سرامیک سه بعدی خط تولید سرامیک سه بعدی با کیفیت بسیار بالا فعالیت می‌کند و انواع متفاوتی از سرامیک های سه بعدی را تولید و روانه بازار می‌کند در این خط تولید در ابتدا سرامیک خام تولید می شود و سپس طرح های مختلف و گوناگونی روی سرامیک ها زده میشود.

چت تولید سرامیک سه بعدی بعد از تولید انواع مختلف سرامیک های خام طرح های سه بعدی را با کیفیت بسیار بالا روی سرامیک چاپ می‌کند و سپس از مواد مختلفی برای تثبیت رنگ سرامیک ها استفاده می کند و سپس آنها را در ابعاد گوناگون و مختلفی تولید و روانه بازار می نماید.

جالب است بدانید اگر بخواهید محصول مورد نظر خود را از خط تولید سرامیک سه بعدی خریداری نمایید به دلیل خرید مستقیم محصولات و حذف واسطه ها قیمت تمام شده محصول برای شما تا حدود زیادی مناسب‌تر خواهد بود و به محصولی با قیمت کاملا مناسب اقتصادی دسترسی پیدا می کنید. این در حالی است که اگر محصول را از واسطه ها و دلالان بخرید، هزینه های شما در حدود ۲۰ الی ۳۰ درصد بالاتر می رود.

در خط تولید سرامیک سه بعدی محصولاتی با کیفیت بسیار بالا و کیفیت های مختلف تولید و روانه بازار می‌شوند به همین دلیل می‌توان گفت با خرید مستقیم از خط تولید می توانید به کیفیت های متنوعی از محصولات و همچنین قیمت های مختلفی از آنها دسترسی پیدا نمایید و محصولاتی با کیفیت بالا خریداری نمایید.

اگر محصول مورد نظر را به صورت مستقیم از تولید کنندگان خریداری کنید در واقع از خط تولید سرامیک سه بعدی حمایت کرده اید و افراد مختلفی در خط تولید مشغول به کار می‌شوند که این موضوع برای اشتغال زایی کشور ایران از اهمیت بالایی برخوردار است.

برای خرید محصول مورد نظر خود به صورت مستقیم از کارخانه می توانید از طریق سایت اینترنتی ما که به عنوان یکی از سایت های فعال در این زمینه آماده خدمت رسانی به مشتریان است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.