سرامیک طرح فرش که قابلیت درمان بیماری دارد!

برای چسباندن کاشی از درزگیر 100 درصد سیلیکونی استفاده کنید. گزینه دیگر این است که ملات را مستقیماً روی کاشی ها بمالید تا آنها را بچسبانید.

چسب سرامیک طرح فرش را روی دیوارها ذخیره کنید و از تمیز کردن اضافی خودداری کنید!

3. اطراف استخر با نزدیک شدن به تابستان، از گرمای تابستان به خود استراحت دهید و از این ایده های استخر استقبال کنید. خاک ورزی در اطراف استخرها یکی از راه هایی است که می توانید کل بافت محوطه استخر خود را ارتقا دهید.

نه تنها دامنه تغییر کل فضای باز را با توجه به استعداد شما گسترش می دهد، بلکه چشم هم خوشایند است.

AGL طیف گسترده ای از گزینه ها را در اختیار شما قرار می دهد تا از بین کاشی های چینی، سنگ طبیعی و سرامیک طرح دار انتخاب کنید.

بنابراین، برای پیدا کردن کاشی استخر مناسب برای سلیقه و بودجه خود، گزینه های زیادی دارید.

این کاشی ها تخلخل بسیار کمی دارند و نسبت به سنگ مرمر ارزان تر هستند.

کاشی های استخر یا کاشی های سرامیکی نیز ماندگاری بالایی دارند و به راحتی از بین نمی روند. نگهداری آنها آسان است و به راحتی قابل تعویض هستند.

4. یک چشمه کوچک با استفاده از کاشی بسازید حتما دیده اید که بسیاری از مناطق ویژه اقتصادی و اماکن تجاری دارای آبنما یا حوض های کوچکی هستند که چشم نوازی دارند.

اگر ساختن یک آبنما کاری پرهزینه نباشد چه؟ بله، زیرا می توانید از کاشی های تخته سنگی برای ساخت سازه های مبتنی بر آب و حتی آبشارهای مصنوعی استفاده کنید.

5. شمارنده میله قطعاً بار با جلوی میله‌های براق تعداد زیادی از مردم را به خود جذب می‌کند.

دوست دارید در مهمانی های خانه یک پیشخوان داشته باشید. بار در خانه یا خارج از منزل مکان شگفت انگیز دیگری است که می توان از کاشی ها خلاقانه استفاده کرد. علاوه بر این، اگر از کاشی ساخته شده باشد، تمیز کردن و نگهداری آن برای شما آسان خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.