سرکه سیب یک و یک زگیل های سطحی پوست را درمان کنید

با مراقبت از انجام تنها مداخلاتی که قادر به حفظ ترکیب و ساختار طبیعی سیب هستند و با انجام مراحل خاصی در دمای کمتر از 42 درجه، می توانیم اطمینان حاصل کنیم که این غذا بیش از 90 ماده مغذی خود را دست نخورده نگه می دارد!

علاوه بر این، سرکه سیب یک و یک با اجتناب از پاستوریزه کردن، از استوباکتری‌هایی که مسئول فرآیند اسیدی‌سازی طبیعی هستند که سیب را به سرکه تبدیل می‌کنند، محافظت می‌کنیم.

این باکتری ها به خوبی با فلور باکتریایی روده همکاری می کنند و بنابراین یک عمل سم زدایی مهم انجام می دهند.

آنها همچنین توانایی مهار فعالیت باکتری های پوسیدگی را دارند که مسئول اختلالات مزاحم و دردناک روده و کولیت هستند.

سرکه سیب: خواص و فواید اصول فعال
در اینجا ما در قسمتی هستیم که در بین فایل های ما بیشترین خوانده شده است: خواص و فواید مواد فعال! لیستی که خواهید دید طولانی خواهد بود و مهمتر از همه، برخی از آنها مشکوک نیستند! برای مثال؟

خوب، آیا می دانستید که اسید استیک موجود در سرکه سیب ارگانیک به کاهش وزن کمک می کند (*1، *2، *3)؟ و هنوز هم بسیاری دیگر وجود دارند که در مقایسه با فقدان تقریباً کامل عوارض جانبی، بیشتر برجسته می شوند.

بیا، شروع کن به خواندن! و اگر اطلاعات عمیق دیگری در ذهن خود دارید، همیشه می توانید با ما تماس بگیرید و ما سعی خواهیم کرد پاسخ هایی را که نیاز دارید به شما بدهیم!

چاقی متأسفانه شرایطی است که در جامعه ما که اکثر مشاغل آن بی تحرک است و مهمتر از همه مواد غذایی به طور فزاینده ای آلوده به غذاهایی است که ارتباط چندانی با طبیعی بودن و ساختن رفاه ندارند، همیشه در حال افزایش است.

بنابراین، مطالعات علمی با هدف یافتن درمان‌های ضد چاقی مبتنی بر گیاهان دارویی و یا در هر حال بر روی عصاره‌های طبیعی که می‌تواند کمک کننده باشد و کمترین عوارض جانبی را داشته باشد، دنبال می‌شود.

سرکه سیب ارگانیک به لطف اصول فعال آنبه درستی وارد این دسته از کمک ها در مبارزه با چاقی می شود، همانطور که توسط یک مطالعه علمی بسیار جدید (*4)، مورخ 2016 نشان داده شده است: اثر سیر کننده، اثرات ضدپرلیپیدمیک و کاهش قند خون، و کمک در پیشگیری از خطر آتروژنیک تایید شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.