سنگ کوارتز اصل که بیشترین دمای ممکن تولید می شود

در بسیاری از قطعات دفن باستانی در اروپا و ایرلند یافت شده است.

یشم، گونه‌ای از سنگ‌های سنگ کوارتز اصل، هزاران سال است که توسط فرهنگ‌های باستانی به دلیل رنگ سبز زیبایش مورد توجه بوده است.

کوارتز در مکان های بسیار کمی در جهان در جیب های بزرگ به اندازه کافی بزرگ برای استخراج یافت می شود، یکی از آنها در آرکانزاس است.

معمولاً در گودال های روباز با کمک مواد منفجره استخراج می شود تا رگه های کوارتز آشکار شود. اگر کوارتز به درستی و با دقت استخراج نشود به راحتی آسیب می بیند.

موارد استفاده از کوارتز
کوارتز خواص زیادی دارد که آن را ارزشمند می کند. می تواند یک ارتعاش یا نوسان ثابت را نگه دارد، بنابراین می تواند الکتریسیته را هدایت کند. به همین دلیل است که کوارتز را در ساعت، ساعت، کامپیوتر، استریو، رادار و سونار خواهید دید.

همچنین یک مصالح ساختمانی محبوب است، عمدتاً برای میزهای آشپزخانه. هنوز هم در بسیاری از جواهرات یافت می شود. ماسه سنگ عمدتا از کوارتز تشکیل شده است و ماسه کوارتز برای شیشه و سرامیک استفاده می شود.

کوارتز را می توان خرد کرد که سپس در کاغذ سنباده و سندبلاست استفاده می شود. هنوز هم برای ساختن سنگ های آسیاب و سنگ آسیاب استفاده می شود. و در بسیاری از کاربردهای آزمایشگاهی استفاده می شود.

کانترهای کوارتز چگونه ساخته می شوند؟
کوارتز ابتدا استخراج می شود.

سپس آن را آسیاب می کنند و به عنوان یک ماده سنگدانه استفاده می کنند که وقتی با رزین، فشار و گرما ترکیب می شود، یک دال کوارتز را تشکیل می دهد. رنگ یک کانتر کوارتز با افزودن رنگدانه های مختلف ایجاد می شود تا زیبایی زیبایی را که می شناسید و دوست دارید به آن بدهد.

از آنجایی که کوارتز بسیار سخت است، یک کانتر کوارتز باید با مراقبت مناسب یک عمر برای شما دوام بیاورد، و آن را به یکی از بهترین سرمایه گذاری های بهبود خانه تبدیل می کند که می توانید برای خانه خود انجام دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.