شامپو سبغ اصل که موهای فر را صاف می کند

موها شسته شوند؟

این شامپو سبغ اصل عمدتا به نوع مو بستگی دارد. در صورتی که موها خیلی چرب یا خشک نیستند، کافی است هفته ای 2 تا 3 بار آن را بشویید. در مورد موهای چرب چطور؟ ممکن است نیاز به شستشوی روزانه داشته باشید.

اما اگر موهای شما ضخیم، مجعد یا خشک است، کافی است هفته ای یک بار آن را بشویید.
2
آیا باید دوبار شامپو بزنم؟

اگر تا به حال این جمله را شنیده باشید که «بشویید، تکرار کنید»، ممکن است تعجب کنید که آیا درست است یا خیر. پاسخ به سبک زندگی شما بستگی دارد.

اگر زمان زیادی را در خارج از منزل می گذرانید یا از محصولات آرایشی زیادی استفاده می کنید، دوبار شامپو زدن ممکن است به شما کمک کند تا لکه ها را از بین ببرید.

اما اگر می خواهید موهای خود را تقریباً روزانه بشویید، کافی است یک بار از شامپو استفاده کنید، زیرا مصرف بیش از حد آن روغن های طبیعی مو را از بین می برد که از آن محافظت می کند و آن را در برابر آسیب آسیب پذیر می کند.
آیا موهای رنگ شده به محصولات خاصی نیاز دارد؟
به طور خلاصه: بله. رنگ کردن مکرر مو ممکن است به آن آسیب برساند، آن را خشک و بی روح کند. ما شامپو مراقبت روزانه Dove را برای موهای رنگ شده با تکنولوژی Color Revitalizer فرموله کرده ایم تا موها را تغذیه کرده و به حفظ رنگ آن کمک کند.
شامپوهای 2 در 1 چیست و آیا بالم آنها موثر است؟
گاهی اوقات شامپوهای 2 در 1 می توانند مفید باشند، مخصوصاً در باشگاه یا مثلاً برای سبک کردن بار در هنگام مسافرت. برای استفاده روزانه، باید با نرم‌کننده‌ای مانند نرم‌کننده مرطوب‌کننده Dove Daily Care که موها را تغذیه می‌کند، گره‌خوردگی‌ها را از بین می‌برد، حالت دادن را آسان‌تر می‌کند و از آسیب‌های روزانه محافظت می‌کند، از موهای خود مراقبت کنید.

آیا شامپو و نرم کننده ام را با فصول عوض کنم؟

مو نیز مانند پوست در فصول و آب و هوای مختلف به مراقبت های متفاوتی نیاز دارد (چه کسی این را می دانست؟). در زمستان به دلیل رطوبت کم موها خشک و ساکن می شوند.

بنابراین، سعی کنید آن را با محصولات مرطوب کننده مانند شامپو مراقبت از رطوبت روزانه Dove بشوئید. در تابستان موها از اشعه های مضر خورشید رنج می برند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.