شکسته شدن تمامی تولیدات آرکوپال دینو گارخانه ای با یک اشتباه

آرکوپال در مقابل کورل 30 جولای 2021 توسط ادمین سلام! به عنوان یک همکار آمازون، من از خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کنم.

من تا حد زیادی از حمایت شما قدردانی می کنم، آرکوپال دینو و کورل برندهای معروف ظروف غذاخوری هستند که مدت زیادی است که وجود داشته است.

با توجه به برجستگی آنها، افراد به طور کلی تا حد زیادی آنها را از نظر استحکام و نوع مادی تجزیه و تحلیل می کنند.

اجازه دهید یک معرفی مختصر از هر دو Arcopal در مقابل Corelle به شما ارائه کنم. همانطور که در ویکی پدیا آمده است، کورل یک برند ظروف شیشه ای و ظروف است که از ویترل ساخته شده است.

نام تجاری کورل برای اولین بار در سال 1970 توسط کارخانه های شیشه کورنینگ ارائه شد. در هر صورت، در حال حاضر تحت مالکیت و تولید برندهای کورل است.

آرکوپال دوباره از فرانسه شروع می شود و به خاطر ظاهر مات سفید شیری خود شناخته می شود. یکی از شباهت های این دو برند دوام آنهاست.

ست ظروف غذاخوری آرکوپال چیست؟ حتما در مورد ست های آرکوپال شنیده اید یا از آنها برای خوردن غذا استفاده کرده اید. منظور از آرکوپال چیست؟ آرکوپال یک مجموعه ظروف غذاخوری محبوب است که ضد شکستگی است و از ظروف شیشه‌ای مقاوم با روکش لعاب آتش ساخته شده است.

از آنجایی که شیشه به عنوان یکی از ترکیبات فعال مجموعه های آرکوپال دخیل است، 100% غیر متخلخل و کاملاً مقاوم در برابر فشار حرارتی هستند.

در نهایت، به گفته سازندگان آرکوپال، آنها گفتند که آرکوپال دارای ظرفیت نگهداری 5 برابر قوی تر از سایر ظروف غذاخوری معمولی است.

همچنین بخوانید: کدام یک از ست ظرف غذا برای سلامتی بهتر است؟ آرکوپال فرانسه آرکوپال یک برند فرانسوی است که به دلیل مقاومت، بهداشت و کیفیت اپال ور معروف است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.