شیلنگ بخاری پراید که در زمان های سرد سال خودکار ماشین را گرم می کند

برای اطمینان از اینکه سیستم به طور موثر کار می کند، شستشوی منظم سیستم خنک کننده را در نظر بگیرید. شستشوی مایع خنک کننده تعمیر و نگهداری اساسی برای سیستم خنک کننده خودرو شما است.

شیلنگ
باید گفت شیلنگ بخاری پراید مایع خنک کننده و ضد یخ را در سراسر سیستم خنک کننده موتور (از جمله رادیاتور) منتقل می کنند. دیر یا زود، شلنگ های وسیله نقلیه شما خشک شده و ترک خواهند خورد. هنگامی که برای تعویض آماده هستید، می توانید برای تمام نیازهای تعمیر خودرو خود روی Autobahn Performance حساب کنید.

شما نه تنها باید شیلنگ ها را با شیلنگ های باکیفیت تعویض کنید، بلکه باید کار توسط متخصصان انجام شود. برای تعویض شیلنگ ها توسط متخصصین سرمایش و گرمایش خودکار – و رانندگی صحیح ماشین خود – امروز از Autobahn Performance دیدن کنید.

مکانیک های Autobahn Performance به طور کامل شیلنگ های ماشین شما را بازرسی می کنند. همه شیلنگ های فرسوده را جایگزین کنید. و شیلنگ های نصب شده را تنظیم کنید.

رادیاتور فلاش
رادیاتور بخشی از وسیله نقلیه شما است که موتور را خنک نگه می دارد و آن را از گرمای بیش از حد محافظت می کند. برای خنک بودن، رادیاتور باید همیشه تمیز بماند. با گذشت زمان، لجن، زنگ زدگی و سایر رسوبات جامد در داخل رادیاتور ماشین شما جمع می شود.

اینها باعث می‌شوند که سیستم خنک‌کننده گرفتگی و کارایی کمتری داشته باشد. این در واقع به عملکرد خودروی شما آسیب می رساند. یک شستشوی منظم رادیاتور برای حفظ شکل سیستم کافی است.

به همین دلیل، شست و شوی رادیاتور را بخشی از برنامه معمول تعمیر و نگهداری خودرو خود قرار دهید. برای تمام نیازهای شستشوی رادیاتور خود، با شماره 954-771-5181 تماس بگیرید یا امروز از Autobahn Performance دیدن کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.