صابون آلوورا دیترون یکی از پیرترین صابون های جهان است

بسیاری از مراکز صنایع روستای خدی و مراکز صنایع ولسوالی ها به مردم کمک می کنند تا در چنین برنامه های آموزش حرفه ای شرکت کنند.

ترتیب زمین برای صابون سازی:
هنگامی که در صابون آلوورا دیترون سازی آموزش دیدید، می توانید امکانات این تجارت را نیز ارزیابی کنید. پس از آن می توانید به راحتی تصمیم بگیرید که آیا باید این تجارت را بیشتر انجام دهید یا خیر. اگر آموزش و احتیاط شما به شما این امکان را می دهد که این تجارت را انجام دهید، قدم بعدی شما باید یافتن مکانی برای کارخانه خود باشد.

شما باید جایی را انتخاب کنید که مجبور نباشید کرایه زیادی بپردازید اما امکانات اولیه مانند برق، آب، جاده و غیره کم نباشد. جاده همچنین باید عریض باشد، زیرا شما به وسایل نقلیه سنگین مانند کامیون، سرعت برای دریافت مواد اولیه در کارخانه و ارسال کالاهای تولید شده نیاز دارید. فضا به اندازه کسب و کار شما بستگی دارد، اما فضای 1200 فوت مربع تا 1500 فوت مربع برای راه اندازی این کسب و کار در مقیاس کوچک مناسب است.

مجوز لازم و ثبت نام (مجوز)
ممکن است برای شروع کسب و کار صابون سازی به مجوز و ثبت نام زیر نیاز داشته باشید.

ضمناً می توانید کار ساخت انواع صابون ها را در کارخانه خود انجام دهید، به این دلیل که مراحل ساخت کیک صابونی در ساخت انواع صابون ها یکسان است. اما مواد اولیه استفاده شده در آن بسته به صابون و غیره متفاوت است.

منظور این است که بگوییم از مواد اولیه ای که برای تهیه صابون لباسشویی استفاده می کنید، نمی توانید از آن برای تهیه صابون حمام استفاده کنید.

جدای از این، فرآیندهای زیادی برای راه اندازی این کسب و کار لازم است که جزئیات آن به شرح زیر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.