طراح کفش کالج فرزین یکی از طراحان کفش معروف چارلی چاپلین بود

مهمترین چیز در انتخاب کفش کالج فرزین شما – مد و سبک، عملکرد، راحتی یا ایمنی است.
وضعیت پاها و اگر مشکلاتی با پاهای خود دارید (مانند صافی کف پا، انگشت چکشی یا سایر مشکلات)
توصیه می کنیم ابتدا تصمیم بگیرید:

چگونه و چه زمانی کفش بپوشیم – برای کار، اوقات فراغت، ورزش یا سبک.
چند جفت کفش دارید و نیاز دارید (بیشتر ما چندین جفت کفش برای انتخاب داریم، بسته به کاری که قرار است در یک روز یا ساعت مشخص انجام دهیم.
اگر قبلاً به این سؤالات پاسخ داده اید، نایک، پوما، جردن و تامز تنها یکی از تولیدکنندگان بزرگی هستند که کفش های شگفت انگیز می سازند.

کدام کفش مردانه در سال 2022 خوش فرم است؟
از آنجایی که عاقلانه است که جامعه در میان ما به حالت عادی بازگردد، اکنون زمان آن است که دسته بندی کفش ها را شروع کنیم. در اینجا بزرگترین ترندهای کفش در سال 2022 آورده شده است.

از فرارهای کاربردی گرفته تا نوستالژیک، در اینجا پنج بهترین گرایش که دانشجویان و دانشجویان باید در این فصل خرید کنند، آورده شده است.

نمایش دونده
کفش‌های ورزشی در سال 2022 بزرگ هستند. چه عرق‌ریزه یا سرگرم‌کننده، سبک‌های دویدن Y-3، Adidas، Loewe، و Philipp Plein را برای داغ‌ترین موارد بررسی کنید. این فصل داغ است. آنها ترکیبی از مد و تبلیغ نمایش هستند.

مینیمالیست
زمان بازگشت به اصول اولیه است. با فاصله گرفتن از مدل کتانی مد نئون، مد روز در سال های اخیر، ترند کفش های این فصل توسط مینیمالیست ها هدایت می شود. به نظر ساده اما بسیار شیک است.

به عنوان یک ماده همه کاره، جیر هرگز اشتباه نمی کند. به دنبال طرح های رنگارنگ از طراحان Etro، Allsaints و Tod’s باشید – فقط به یاد داشته باشید که از باران دوری کنید.

چه کفشی با همه چیز برای مردان جوان سازگار است؟
اینها کفش هایی هستند که در چندین لباس با تم یکسان گنجانده شده اند. آنها شامل اما محدود نمی شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.