عسل طبیعی خلخال که در اصل برای شهرستان مشهد است

تمام باکتری های زخم های همه شرکت کنندگان در مطالعه از بین رفت. در مطالعه دیگری، استفاده از عسل فرآوری نشده به بهبود زخم ها و زخم های پا در 59 بیمار کمک کرد. درمان مرسوم در 80 درصد از این بیماران تأثیری نداشت.
به جز یک بیمار، زخم های بقیه بهبود یافته است.
همچنین زخم های عفونی در عرض یک هفته پس از استفاده از عسل طبیعی خلخال استریل شدند. در طب سنتی یکی از فواید عسل درمان عفونت های تنفسی است.
تحقیقات بالینی همچنین نشان داده است که عسل درجه پزشکی می تواند باکتری های منتقله از غذا مانند اشریشیا کلی و سالمونلا را از بین ببرد. همچنین ثابت شده است که عسل در مبارزه با باکتری هایی که به آنتی بیوتیک ها مقاوم هستند، موثر است.
عسل در سطوح مختلف با عفونت مبارزه می کند و مقاومت باکتری ها را دشوار می کند. در مقابل، آنتی‌بیوتیک‌ها به باکتری‌ها در حین رشد حمله می‌کنند و به آنها فرصتی برای ایجاد مقاومت می‌دهند.
عسل در مراقبت از قلب مفید است آب یک عدد انار تازه را بگیرید و یک قاشق غذاخوری عسل را در آن مخلوط کنید.
معده خالی را هر روز صبح مصرف کنید. نخل خرما را با سوزن سوراخ کنید.
آن را به عسل آغشته کنید و روزی ۲ تا ۴ عدد خرما بخورید.
داروهای عسل برای سرماخوردگی اگر از بیماری های مرتبط با سرماخوردگی و آنفولانزا رنج می برید یا هر روز صبح باید با گرفتگی بینی مقابله کنید، مصرف چریش، فلفل سیاه، عسل و زردچوبه می تواند بسیار مفید باشد.
در اینجا چند درمان ساده وجود دارد: انتخاب 1: 10 تا 12 دانه فلفل سیاه را درشت خرد کرده و یک شب در دو قاشق چایخوری عسل خیس کنید. صبح خوب بجوید، دانه فلفل سیاه بخورید. همچنین می توانید کمی زردچوبه به عسل اضافه کنید.
خمیری از برگ چریش درست کنید و از آن خمیر یک قرص به اندازه مرمر درست کنید. آن قرص را به عسل آغشته کنید و هر روز صبح با معده خالی آن را قورت دهید. تا 60 دقیقه آینده چیزی نخورید تا چریش در بدن شما پخش شود. همچنین در انواع دیگر آلرژی ها مانند حساسیت های پوستی یا غذایی مفید است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.