عصاره سیب زرد لبنانی حدود ۳۰۰ برابر شیرین تر از قند است

برای مرطوب کردن پوست، سیب زرد لبنانی را فشار داده و آب آن را حداقل 15 دقیقه روی پوست قرار دهید.

ضد چروک: می توانید سیب های رنده شده را روی صورت خود بمالید و بگذارید ۱۰ تا ۲۰ دقیقه بماند.

محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش: – یک قاشق چایخوری گلیسیرین را با تفاله سیب رنده شده مخلوط کنید و روی پوست خود بمالید، بگذارید 15 دقیقه بماند و سپس با آب سرد بشویید.

سلامت مو

حاوی بیوتین است که باعث رشد مو و تقویت آن می شود همچنین به دلیل وجود فیبر محلول، ترکیبات فنلی موجود در پوست سیب، آنتی اکسیدان ها و ویتامین ها، توانایی جلوگیری از ریزش مو را دارد.

آنتی اکسیدان ها به افزایش گردش خون در پوست سر کمک می کنند که باعث رشد مو می شود.

درمان شوره سر: – مالیدن آب سیب به پوست سر به بازیابی تعادل طبیعی پوست سر کمک می کند و در نتیجه شوره سر را از بین می برد.

فواید سیب برای دندان

فواید سیب همچنین برای سلامت دندان ها بدون فواید زیادی نیست. خوردن روزانه یک سیب از دندان های شما در برابر پوسیدگی محافظت می کند زیرا سیب دارای یک اثر ضد باکتری قوی است که ممکن است روی دندان های شما تأثیر بگذارد. سیب همچنین برای تقویت لثه ها و تنظیم سطح کلسترول عمل می کند. همچنین یک خمیر دندان طبیعی محسوب می شود.برای لذت بردن از دندان های تمیز و درخشان.

فواید سیب برای کاهش کلسترول خون

مطالعات نشان داده اند که خوردن یک سیب در روز ممکن است از شما در برابر بیماری قلبی محافظت کند و مصرف روزانه سیب باعث کاهش کلسترول خون بین 8 تا 10 درصد می شود که درصد خوبی برای محافظت از شما در برابر بیماری های ناشی از کلسترول است. در طول 4 ماه خوردن سیب به طور منظم ممکن است کلسترول شما را تا 23 درصد کاهش دهد و کمبود کلسترول به سلامت شما می افزاید، زیرا کلسترول بالا منشا اکثر بیماری ها است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.