قدرت بی نظیر بیل مکانیکی جدید در تبریز همه را شگفت زده کرد

نمای عقب JCB 3CX؛ بكهو در حال برداشتن كنده درخت است. تثبیت کننده های افقی از انحراف جانبی خودرو در هنگام باز شدن بازو جلوگیری می کنند.
بكهو  یا تراکتور بیل دار كه به آن بازیگر عقب یا بازیگر عقب نیز گفته می شود – نوعی تجهیزات حفاری یا حفار است كه از یك سطل حفاری در انتهای یك بازوی مفصلی دو قسمتی تشكیل شده است.
معمولاً در پشت یک تراکتور یا بیل بکهو جلویی نصب می‌شود، که دومی یک “بکهو لودر” را تشکیل می‌دهد (یک اصطلاح آمریکایی، اما در ایرلند و بریتانیا به عنوان “JCB” شناخته می‌شود.
نزدیک ترین قسمت بازو به وسیله نقلیه به عنوان بوم شناخته می شود، در حالی که بخشی که سطل را حمل می کند به عنوان dipper (یا dipper-stick) شناخته می شود که هر دو اصطلاح از بیل های بخار گرفته شده اند.
همچنین قیمت بیل مکانیکی صفر کیلومتر را با قیمتی استثنایی می توان دریافت نمود و از آن استفاده کرد.
بوم معمولاً از طریق محوری به نام کینگ پست به وسیله نقلیه متصل می شود که به بازو اجازه می دهد تا به چپ و راست بچرخد، معمولاً در مجموع 180 تا 200 درجه.

اصطلاح “بكهو” به عمل سطل اشاره دارد، نه محل آن بر روي خودرو. به این معنا که یک بیل بکهو به جای اینکه آن را با یک حرکت رو به جلو مانند بیل زدن شخصی، بیل بخار یا بولدوزر بلند کند، زمین را به سمت عقب می کشد.

سطل‌های برخی از بیل‌ها ممکن است به سمت جلو تنظیم شوند و آنها را به “هو” تبدیل کنند.

بیل مکانیکی تراکتور-لودر (TLB) یک وسیله نقلیه تراکتور مانند با یک بیل بکهو در عقب، یک لودر جلو در سمت دیگر و یک صندلی چرخان برای قرار دادن اپراتور در هر جهتی است که در آن زمان مورد نیاز است و در ضمن قیمت بیل بکهو صفر تبریز بسیار مقرون به صرفه می باشد.

در آمریکای شمالی، این چیدمان اغلب به عنوان یک بیل بکهو یا زمانی که روی یک شاسی که در اصل از تراکتورهای مزرعه گرفته شده است، یک بیل بکهو تراکتور-لودر نامیده می شود. برای تمایز، می توان به یک بیل مکانیکی روی شاسی اختصاصی خود به عنوان بیل مکانیکی اشاره کرد.

 • منابع:
  1. Backhoe
 • تبلیغات: 
  1. تاثیر آفتاب بر روی رشد فلفل دلمه ای!
  2. مراحل رشد فلفل دلمه ای!
  3. کودکان خردسال پارچه ها را با در نظر گرفتن دما
  4. میوه ها و سبزیجات یک بخش اصلی در رژیم غذایی سالم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.