قوی ترین روش طبیعی درمان کرونا با بیسکویت سبوس دار کشف شد

تکنولوژی تولید شیرینی های شکری بسیار ساده است، ابتدا خمیر را آماده کرده و ورز می دهیم سپس آن را پهن کرده و قالب می زنیم.

پس از آن، خمیر قالب گیری شده از فرها عبور می کند و به بیسکویت های ترد تبدیل می شود که خنک شده و در ظرف هایی بسته بندی می شوند.

توجه داشته باشید که تمامی مراحل تولید بر روی نوار نقاله در حالت اتوماتیک و بدون مشارکت فردی که فقط باید مواد اولیه را بارگیری کرده و فرآیند را کنترل کند انجام می شود.

خاصیت بیسکویت سبوس دار این است که محتوای قند و چربی بالایی دارند، علاوه بر این، می توان آن را با ظاهر آن متمایز کرد، اگر هر طرح یا نقش برجسته پیچیده ای روی کوکی اعمال می شود، مطمئن شوید که کوکی شکری است.

زیرا هیچ کلاس دیگری از کوکی ها این امکان را به شما نمی دهد، خمیر بیسکویت های بلند خیلی الاستیک است و بیسکویت های کره ای شکننده هستند.

کلوچه های سفت برخلاف شیرینی های شکری حاوی قند و چربی کمتری هستند، خمیری که برای تهیه کلوچه های سفت استفاده می شود لایه لایه، کمتر شکننده و متورم است، اعمال یک الگوی پیچیده روی آن غیرممکن است.

به عنوان یک قاعده، چنین کوکی ها به سادگی با نقطه نقطه گذاری می شوند، یا الگوها و کتیبه های نور اعمال می شوند، رطوبت خمیر بلند تقریباً 1.5 برابر بیشتر از خمیر شکر است و میزان شکر آن تقریباً 2 برابر کمتر است.

برای واضح‌تر شدن تفاوت‌ها، اجازه دهید مثالی بزنیم: اگر یک کلوچه طولانی را در آب سرد فرو کنید، خیلی بیشتر از زمانی که این شیرینی شکری بود صبر می‌کنید تا خیس شود.

کوکی‌های کره‌ای، برخلاف شکر و شیرینی‌های ماندگار، می‌توانند به تنوع باورنکردنی خود ببالند، خمیری که برای تهیه این نوع کوکی استفاده می شود، دستور پخت مشخصی ندارد.

بنابراین، کوکی های کره ای می توانند نان کوتاه، پفکی، فرم گرفته یا بلغور جو دوسر باشند، به هر حال، چه از نظر طعم و چه از نظر ظاهر، کوکی های کره ای بسیار شبیه به کوکی های خانگی هستند، فن آوری تولید نیز متنوع است – برخی از انواع مشابه شکر و برخی به صورت دستی ساخته می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.