لوله پلی اتیلن 2.5 اینچ که شبیه الماس است

پایداری در برابر شوک
مقاومت متفاوت پلی اتیلن و نیاز به استفاده از اتصالات پلی اتیلن فشار قوی لوله و ماشین آلات برای خرید ضد ضربه. این اموال هزینه های متولیان پروژه های بزرگ را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و در نتیجه خسارت مسئولان را کاهش می دهد. به همین دلیل پلی اتیلن می تواند به طور کامل جایگزین لوله های بتنی شود.

مقاومت در برابر سایش
مقاومت بالای لوله و اتصالات نسبت به سایر لوله پلی اتیلن 2.5 اینچ و اتصالات ساخته شده از پلی اتیلن، محصولات پلی اتیلن بهترین انتخاب برای انتقال مایعات از جمله حلال های جامد می باشد.

علاوه بر این، به لطف پایداری بالا، جوندگان نمی خواهند لوله های پلی اتیلن را گاز بگیرند.

لوله پلی اتیلن، pe 100، pe80مقاومت در برابر مواد شیمیایی
مواد اسیدی و قلیایی و همچنین حلال ها و مواد شیمیایی اضافی هیچ تاثیری بر پلی اتیلن ندارند.

این یکی از مزیت های اصلی شرکت لوله و اتصالات کیش اتیلن می باشد. در استاندارد DIN8074 – 8075، فهرستی از مواد شیمیایی وجود دارد که هیچ تاثیری بر لوله ها و اتصالات ساخته شده از پلی اتیلن ندارند.


لوله HDPE نوعی لوله پلاستیکی انعطاف پذیر است که برای انتقال سیال و گاز استفاده می شود و اغلب برای جایگزینی خطوط لوله اصلی بتنی یا فولادی قدیمی استفاده می شود.

ساخته شده از ترموپلاستیک HDPE ( پلی اتیلن با چگالی بالا )، سطوح بالای نفوذ ناپذیری و پیوندهای مولکولی قوی آن را برای خطوط لوله فشار بالا مناسب می کند.

لوله های HDPE در سرتاسر جهان برای کاربردهایی مانند شبکه های آب، شبکه گاز، [ منبع خود منتشر شده ? ] شبکه های فاضلاب، خطوط انتقال دوغاب، آبیاری روستایی، خطوط تامین سیستم آتش نشانی، مجراهای برق و ارتباط، و لوله های آب طوفان و زهکشی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.