لیست قیمت خرید و فروش کاشی شیک

بخش بدیهی و واضح انتخاب هر سرامیک، شیک بودن آن هاست. یک کاشی شیک و با کیفیت نسبتا دارای لیست قیمت خرید بالاتری به نسبت بقیه کاشی های عرضه شده برای فروش میباشد.

چیدمان و طرح های انواع کاشی شیک

کاشی قسمتی از مصالح ساختمانی است که به مقاومت و استحکام ساختمان کمک می کند. سایز آن باید مناسب با محل انتخاب شود تا فضایی منحصر به فرد و شیک داشته باشیم.

کاشی ها معمولا به شکل های مختلفی چیده میشوند. از جمله این مدل ها میتوان موارد زیر را نام برد :

  • مدل چیدمان مورب
  • مدل چیدمان مستطیلی

در کاشی ها رنگ های مختلفی به کار رفته تا با انتخاب آنها ما به صورت آسان تری بتوانیم تمام دکور خود را با آن ست کنیم در بعضی از کاشی ها رنگ ها وخطوط آ ن ها به صورتی می باشد که با در کنار هم قرار دادن آن در کنار هم نقوش بسیار زیبایی شکل می گیرد. در گونه دیگر آن کاشی ها به صورت کوچک و بزرگ اند که با در کنار هم قرار گرفتن آن ها دیواری بسیار زیبا شکل می گیرد.

اگرتمایلی به استفاده از کاشی های سایز بزرگ داشتید باید از محکم بود دیوار اطمینان حاصل کنید.

کاشی شیک

رنگ و کاربرد کاشی

در اکثر خانه ها،  کاشی ها در اشپز خانه، حمام و سرویس بهداشتی مورد استفاده است که اغلب در فضای کوچک از کاشی هایی با رنگ روشن استفاده می شود و بسیار تاثیر گذار می باشد.

از کاشی های ساده و گل دار می توان استفاده کرد که با سایر دکوراسون داخلی باید هماهنگ باشد.

برای سرویس بهداشتی و حمام جنس کاشی مهم می باشد زیرا کاشی ها باید مقاومت لغزش و سر خوردن داشته باشد چون در غیر این صورت خطرناک اند.

کاشی شیک

مواردی که در تمیزکاری کاشی های شیک باید مورد توجه قرار بگیرد

به طور کلی تمامی کاشی های شیک از قسمت های براق و زرین برخوردار اند

در جرم گیری این نوع از سرامیک دیواری به جای استفاده از مواد شیمیایی جرمگیر باید از پاک کننده های طبیعی مثل محلول آبلیمو و سرکه و نمک استفاده کرد در غیر این صورت به سطوح کاشی آسیب بسیار جدی وارد می شود.

از طرفی تمیز کاری آسان یکی از ویژگی های خوب و مفید کاشی های لعاب دار می باشد.

از معایب کاشی های لعاب دار سر و لیز بودن آن ها است.

در انتخاب نوع کاشی باید به رنگ آن ها توجه بسیار زیادی شود تا زیبایی مد نظر را دارا باشد و محیطی زیبا و شییک و مدرن داشته باشیم.

در انتخاب کاشی باید به گونه ای عمل کرد که متفاوت به نظر برسد در این صورت می توان از کاشی هایی با رنگ های روشن و تیره یا متضاد استفاده کرد .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.