لیمو خشک فله و خبر های عجیب شنیدنی در مورد آن

غربی ها لیمو خشک فله می خورندو بیشتر آنها به تأثیر لیمو در پاکسازی و سم زدایی توجه می کنند، اما ما چطور؟ چرا آب لیمو بنوشیم، تصفیه و سم زدایی چه چیزی می تواند به بدن بیاورد؟ آیا کسی فکر می کند آب لیمو به کاهش وزن کمک می کند؟ آیا این درست است؟

ووگ از لورا پارادا، متخصص تغذیه خواست تا فواید نوشیدن آب لیمو را به شما بگوید.

او ابتدا فاش کرد: فواید نوشیدن آب لیمو در صبح مانع از حفظ مایعات در بدن و در عین حال انجام وظایف بدن در غیاب مایعات می شود. لورا می گوید: «نوشیدن آب لیمو به شروع فرآیند هضم در صبح کمک می کند، که می تواند به معنای تسکین سوء هاضمه، سوزش سر دل و نفخ نیز باشد.» از آنجایی که لیمو باعث تحریک تولید صفرا و آب معده می شود، می تواند از تشکیل گاز جلوگیری کند.

با این حال بسیاری از افرادی که می خواهند لاغر شوند فکر می کنند که آب لیمو می تواند لاغر شود، این تصور اشتباهی است، آب لیمو تاثیری در چربی سوزی ندارد.

” فواید آب لیمو چیست؟ 1. بدن را سالم تر کنید به دلیل محتوای بالای ویتامین C موجود در آب لیمو، ممکن است سیستم ایمنی بدن را تقویت کند. 2. برای پوست مفید است آب لیمو سرشار از ویتامین های گروه B، کلسیم، آهن، منیزیم، پتاسیم و آنزیم ها است.

همچنین دارای آنتی اکسیدان بالایی است که از آسیب رادیکال های آزاد محافظت می کند. عکس گرفته شده در لیسبون، پرتغال Alena Gamm / EyeEm 3.

بدن را مرطوب کنید نوشیدن آب در طول روز برای تحریک متابولیسم و ​​آبرسانی مجدد به بدن است. با توجه به اینکه گاهی اوقات همه افراد برای نوشیدن آب بیش از حد مشغول هستند، افزودن آب لیمو به آب می تواند طعم دلپذیری به همراه داشته باشد و دسترسی به کل آب آشامیدنی را آسان کند.

به علاوه نوشیدن آب با معده خالی بدون نوشیدن آب برای ساعات زیادی در شب بدون کم آبی برای بدن مفید است. 4. انتقال روده را بهبود می بخشد و روده بزرگ را هیدراته می کند به همین دلیل است که نوشیدن آب با معده خالی می تواند به رفع یبوست کمک کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.