مایع دستشویی عمده که در برابر تحریم ها تغییر قیمتی نداشته است

اگر قطرات به دست‌های شما برسند و سپس دهان، چشم یا بینی خود را بدون شستن با مایع دستشویی میکروب‌ها لمس کنید، حامل عفونت هستید.

شستن دست ها با مایع دستشویی عمده نه تنها از بیمار شدن شما جلوگیری می کند، بلکه خطر ابتلا به دیگران را نیز کاهش می دهد. اگر قبل از تماس با دیگران دست های خود را به درستی نشویید، می توانید آنها را با میکروب های روی دست خود آلوده کنید.

چگونه شستن دست ها با مایع دستشویی خطرات سلامتی را کاهش می دهد تماس دست به دست می تواند باعث ایجاد بیماری های خفیف مانند سرماخوردگی و همچنین بیماری های شدیدتر یا تهدید کننده زندگی شود.

بیماری های عفونی یک خطر خاص برای افراد بسیار جوان، سالمندان، کسانی که از قبل یک بیماری وجود داشته و افراد دارای سیستم ایمنی ضعیف مانند افراد مبتلا به HIV یا ایدز هستند.

روش های صحیح شستن دست ها با مایع دستشویی اگرچه شستن دست ها ممکن است کار ساده ای به نظر برسد، اما باید این مراحل را دنبال کنید تا به طور کامل دست های خود را از شر میکروب ها خلاص کنید.

استفاده از مایع دستشویی دست های خود را به طور مکرر با آب و مایع دستشویی حداقل به مدت 20 ثانیه بشویید. زمانی که آب و مایع دستشویی در دسترس نباشد، پاک کننده های دست بر پایه الکل مفید هستند.

در بیشتر موارد مایع دستشویی ضد باکتری برای بهداشت ایمن و موثر دست ضروری نیست. جواهرات دست یا بازو را که ممکن است پوشیده اید بردارید و دستان خود را با آب گرم خیس کنید.

مایع دستشویی معمولی را اضافه کنید و دستان خود را به هم بمالید و مطمئن شوید که تمام سطوح را حداقل به مدت 15 ثانیه کف کرده اید. 15 ثانیه چقدر است؟ مدت زمان لازم برای خواندن تولدت مبارک.

جلو و پشت دست ها و همچنین بین انگشتان و زیر ناخن هایتان را بشویید. دستان خود را به خوبی زیر آب جاری گرم و با استفاده از حرکات مالشی بشویید.

دست های خود را به آرامی با دستمال کاغذی یا حوله تمیز پاک کنید و خشک کنید. خشک کردن شدید آنها می تواند به پوست آسیب برساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.