ملحفه یکبار مصرف مسافرتی که حتی در سیبری هم جوابگو است

اکثر مردم بر این باورند که ملحفه های بیمارستانی باید به طور منظم مورد استفاده مجدد قرار گیرند. انواع تخت های پزشکی را می توان با ملحفه های یکبار مصرف بیمارستانی نصب کرد.

فلانل پنبه ای معمولاً حدود 30 اینچ طول و نازک است که آن را برای ساخت قنداق های بیمارستانی ایده آل می کند.

طبق گفته وزارت بهداشت عمومی، ملحفه یکبار مصرف مسافرتی تولید شده تجاری باید به یک منطقه تمیز تعیین شده تحویل داده شوند تا از آلودگی متقاطع بین بیماران جلوگیری شود.

نگهداری کتانی در راهروها یا کمدها توصیه نمی شود، اما باید در یک مکان تمیز و دارای تهویه نگهداری شود.

اهمیت ذخیره سازی کتانی تعیین شده در بیمارستان ها
بیمارستان در تلاش است تا استانداردهای بهداشتی دقیق را برای اطمینان از ایمنی بیمار حفظ کند.

در صورت استفاده در بیمارستان ها، اقلام یکبار مصرف مانند ملحفه ها در صورتی که تمیز و سالم باشند قابل بازیافت هستند. ملحفه های تمیز اغلب در مکان های تعیین شده نگهداری می شوند تا در بیمارستان ها کثیف یا آسیب نبینند.

اگر کتانی کثیف را نمی توان در یک مکان مشخص نگهداری کرد، باید آن را روی یک چرخ دستی پوشیده شده در یک پوشش غیرقابل نفوذ نگهداری کرد تا از املاح زدایی جلوگیری شود.

ملحفه های خونی در بیمارستان ها دور ریخته نمی شوند. بلکه مانند زباله های پزشکی رفتار می شود و پس از استفاده دور ریخته می شود.

چه نوع کتانی در بیمارستان ها استفاده می شود؟

از آنجایی که مخلوط های پلی پنبه ای به راحتی تمیز و ضدعفونی می شوند، ملحفه های مورد استفاده روی تخت های بیمارستانی از این پارچه ساخته شده اند. علاوه بر این، آنها مستعد چروک شدن یا چروک شدن نیستند.

ملحفه های بیمارستانی در انواع پارچه ها عرضه می شوند. بسته به نحوه استفاده از کتانی، باید آنها را تعویض کرد.

ملحفه های ترکیبی پنبه ای به دلیل ماندگاری طولانی، ارزان قیمت و شستشوی آسان، محبوب هستند. وقتی تحت استرس یا رنج هستید، بهتر است کتانی های خوب بپوشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.