واردات سنگ سرویس بهداشتی طبی در ایران

از قدیم اولین گزینه برای انتخاب متریال ساخت حمام و سرویس بهداشتی سنگ طبیعی و سنگ سرویس بهداشتی طبی بوده، سنگ طبیعی دارای قابلیت نظافت پذیری بالا و دوام مناسب در برابر رطوبت و مواد شوینده می باشد و به همین خاطر بهترین متریال برای پوشش مورد استفاده در سرویس های بهداشتی می باشد و اگر توجه کرده باشید در اکثر سرویس های بهداشتی عمومی مثل مساجد، ارگانهای دولتی، پارک ها و … از سنگ برای ساخت سرویس های بهداشتی استفاده می شود. با توجه به اینکه ایجاد تغییرات بنیادی در دکوراسیون انواع سنگ سرویس بهداشتی و حمام منجر به از بین رفتن عایق بندی رطوبتی می شود و می بایست عایق بندی مجموعه مجدد صورت گیرد لذا تغییر سنگ حمام و سرویس بهداشتی یکی از سخت ترین موارد در تغییرات ساختمان است پس در انتخاب آن می بایست توجه بیشتری داشت.

واردات سنگ سرویس بهداشتی طبی در ایران

خرید سنگ سرویس بهداشتی طبی

خرید سنگ سرویس بهداشتی طبیمزایای سنگ توالت طبی

علاوه بر طبی بودن توالت‌های زمینی باید مزیت بهداشتی بودن این توالت‌ها را در نظر داشت. در توالت‌های زمینی بدن کمترین تماس را با محیط توالت دارد و رعایت بهداشت در بالاترین حد خود قرار می‌گیرد. توالت‌های فرنگی می‌توانند عامل انتقال بیماری‌های پوستی شوند.

با وجود این محاسن، گفته می‌شود که استفاده‌ی مکرر از توالت‌های زمینی موجب بروز مشکلاتی چون کمر درد و پا درد و آسیب به زانو‌ها می‌گردد. مشکلی که در توالت های فرنگی وجود ندارد.

توالت زمینی طبی با ایجاد تغییراتی در شیب نشستن در واقع فشار را بر روی کمر و زانو و پا کاهش داده و از این روی گزینه‌ی بسیار مناسبی هستند. در واقع این گونه از توالت زمینی طبی علاوه بر حفظ مزایای توالت‌های زمینی ، فشارهای وارده بر بدن که از حالت نشستن ایجاد می‌شوند را کاهش می‌دهند.

مزایای استفاده از سنگ سرویس بهداشتی طبی

مزایای استفاده از سنگ سرویس بهداشتی طبیکاشی سرویس بهداشتی و سنگ آن علاوه بر مزایای ذکر شده در راستای سلامت بدن و ستون فقرات انسان کمک میکند.

سنگ توالت گلسار

ابعاد توالت زمینی که به روزترین است۲۳ *۴۸*۵۹ سانتی متر و سایز آن ۲۳ است. توالت ها عمدتا در دو نوع آبریز باز و آبریز بسته هستند. این توالت ایرانی همان طور که گفته شد از نوع ریم بسته می باشد. در این توالت ها به وسیله کانال بسته اطراف کاسه و سوراخ هایی که در دو طرف قرار دارند ، آب در هنگام استفاده از فلاش تانک با شدت بیشتری وارد کاسه می گردد و عملیات شست و شو و آب گیری به نحو کامل تری صورت می پذیرد. این توالت ایرانی در سه درجه برای مشتریان عرضه می گردد.

تفاوت انواع سنگ سرویس بهداشتی

تفاوت انواع سنگ سرویس بهداشتیمعرفی انواع سنگ توالت در دستشویی ایرانی

امروزه با افزایش طرفداران سرویس فرنگی، هنوز هم در بسیاری از خانه های ایرانی از انواع سنگ سرویس بهداشتی ایرانی استفاده می شود؛ بنابراین برای ساخت و ساز و یا بازسازی یک خانه باید به اتفاق نظر رسید که به دنبال کدام نوع از سرویس های بهداشتی هستید؟

اگر در رابطه با توالت ایرانی، تصمیم خود را گرفته اید باید بدانید که انواع سنگ های توالت ایرانی به چه شکلی هستند و چه ویژگی هایی دارند. در ادامه این بخش در این رابطه بیشتر خواهیم گفت.

اطلاعات تفاوت سنگ و انواع روشویی سرویس بهداشتی

قیمت کاسه توالت استیل از ۵۰۰ هزارتومان به بالا است .
ابعاد کاسه توالت ایرانی در راستای استاندارد بودن متفاوت است .
قیمت کاسه توالت ایرانی گلسار از ۶۰۰ هزارتومان شروع می شود.
سنگ توالت ایرانی مشکی مناسب نیست و جاگزین های بهتری دارد ‌.
بهترین مارک توالت فرنگی ایرانی zer می باشد.
توالت فرنگی مروارید نگین دار از برترین برند های این دسته می باشد.

بزرگ ترین بازار فروش سنگ سرویس بهداشتی در کشور

بزرگ ترین بازار فروش سنگ سرویس بهداشتی در کشور

برترین برندهای عرضه کننده سنگ توالت:
طبیعتا برای انتخاب بهترین و ایمن ترین سنگ توالت ایرانی باید به سراغ برندهای معتبرتری رفت. در ادامه مطلب تعدادی از بهترین مارک توالت ایرانی را با شما در میان می گذاریم:

چینی مروارید
چینی کرد
گلسار فارس
شرکت visam
شرکت شهر آذین گلچین
چینی بهداشتی ذهاب سرام

تولید سنگ توالت در ابعاد مختلف

تولید سنگ توالت در ابعاد مختلفنصب سنگ توالت ایرانی
سنگ توالت از جنس چینی لعابدار و در رنگها و طرحهای مختلف ساخته میشوند، ابعاد متوسط آ نها 595×400 میلی متر است.

ابعاد توالت زمینی که به روزترین است۲۳ *۴۸*۵۹ سانتی متر و سایز آن ۲۳ است. توالت ها عمدتا در دو نوع آبریز باز و آبریز بسته هستند. این توالت ایرانی همان طور که گفته شد از نوع ریم بسته می باشد. در این توالت ها به وسیله کانال بسته اطراف کاسه و سوراخ هایی که در دو طرف قرار دارند ، آب در هنگام استفاده از فلاش تانک با شدت بیشتری وارد کاسه می گردد و عملیات شست و شو و آب گیری به نحو کامل تری صورت می پذیرد. در این سایت فروشگاهی انواع سنگ سرویس بهداشتی و این توالت ایرانی در سه درجه برای مشتریان عرضه می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.