چای تی بگ دبش در نیازی به آب برای چای شدن ندارد

مراقب مصرف بیش از حد کافئین باشید
کافئین بیش از حد می تواند علائمی مانند افزایش ضربان قلب، بی قراری، اضطراب، لرزش، بی خوابی، اسهال و حالت تهوع ایجاد کند. چای سبز حاوی مقدار زیادی کافئین است، بنابراین از نوشیدن زیاد خودداری کنید. به جای نوشیدن چندین فنجان چای سبز در روز، مهم است که آن را با چای های دیگر ترکیب کنید.

نکاتی برای گنجاندن چای در رژیم غذایی
هنگامی که چای را در رژیم غذایی خود قرار می دهید، نکات زیر را در نظر داشته باشید:

معتدل بنوشید
سعی کنید روزانه 1 لیتر چای تی بگ دبش بنوشید. وقتی آب، آبمیوه و غیره می نوشید، در مجموع حدود 1 لیتر یک دستورالعمل است. با این حال، زمانی که در حین ورزش عرق می کنید، باید آب بیشتری بنوشید.

همچنین، از آنجایی که مواد معدنی هنگام تعریق از بین می روند، نوشیدن چای غنی از مواد معدنی مهم است. با این حال، در مقایسه با نوشیدنی های ورزشی، نمی تواند جایگزین مواد مغذی از دست رفته هنگام تعریق شود. بنابراین، زمانی که در حین ورزش شدید عرق می کنید، بهتر است نوشیدنی ورزشی بنوشید تا چای.

pouring herbal tea into a cup on wooden table

・ بررسی عادات ورزشی و رژیم غذایی ضروری است
برای رژیم گرفتن، ضروری است عادات ورزشی و وعده های غذایی خود را مرور کنید. بیایید با مرور وعده های غذایی کالری دریافتی را کاهش دهیم و در عین حال مصرف کالری را از طریق عادات ورزشی افزایش دهیم.

با این حال، اگر کالری دریافتی خود را بیش از حد کاهش دهید، متابولیسم شما کند می شود و نمی توانید انگیزه رژیم غذایی خود را حفظ کنید.

مصرف کربوهیدرات ها، چربی ها، ویتامین ها، مواد معدنی و فیبرهای غذایی را متعادل کنید. همچنین خوردن سه وعده غذایی در روز به طور منظم ضروری است.

اگر یک وعده غذایی را حذف کنید، مصرف انرژی دشوار خواهد بود و در وعده بعدی مواد مغذی بیشتری نسبت به نیازتان جذب خواهید کرد. علاوه بر وعده های غذایی منظم و عادات ورزشی متوسط، نوشیدن چای در حد اعتدال به کاهش وزن موثر کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.