چای تی بگ چوبی که هدیه کریستمس بابانوئل به کودکان بود

برای اینکه پنجره ها و آینه ها واقعا بدرخشند، کافی است یک چای کیسه ای استفاده شده را مرطوب کنید . از آن برای مالش سطح شیشه استفاده کنید، سپس با یک دستمال کاغذی ادامه دهید.

همچنین می توانید مقداری باقی مانده چای تی بگ چوبی دم کرده را در یک بطری اسپری خالی بریزید و از آن به عنوان پاک کننده شیشه استفاده کنید.

14. گوشت ها را مرینیت کنید
با کمک چند کیسه چای، گوشت خوک، مرغ یا بوقلمون را به راحتی خوابانده کنید. به سادگی یک فنجان آب ، دو کیسه چای استفاده شده و گوشت را در یک کیسه زیپ دار قرار دهید.

اجازه دهید یک شبه مارینت شود، سپس بپزید و از یک قطعه گوشت خوش طعم لذت ببرید ( در اینجا چند دستور العمل وجود دارد که از چای به عنوان ماریناد استفاده می شود.)

15. چمن را وصله کنید
برای زیباتر کردن آن لکه های طاس ، چای کیسه ای استفاده شده را در محل مورد نیاز قرار دهید، سپس دانه علف را اضافه کنید. کیسه دانه ها را بر خلاف کثیفی های قدیمی معمولی در جای خود نگه می دارد.

البته این کار را فقط با استفاده از کیسه های چای غیر پلاستیکی و زیست تخریب پذیر انجام دهید. یا کیسه های چای را باز کنید و فقط از برگ های چای استفاده کنید.

برای کاهش پف زیر چشم می توانید از چای کیسه ای سیاه استفاده کنید.

بسیاری از کرم های زیر چشم حاوی کافئین هستند. آیا می دانستید که این به این دلیل است که کافئین منقبض کننده عروق است (به این معنی که رگ های خونی را منقبض می کند) و همچنین به بیرون کشیدن مایعات کمک می کند؟ این به کاهش پف زیر چشم کمک زیادی می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.