کاشی و سرامیک حافظ شیراز که پنل های خورشیدی دارد

شستشو و خشک کردن دوش. شامپوها، نرم کننده ها و شوینده های بدن حاوی موادی هستند که می توانند سنگ مرمر را کدر یا تغییر رنگ دهند.

پس از دوش گرفتن، کاشی و سرامیک حافظ شیراز را با آب اسپری کنید و سپس با یک حوله نرم خشک کنید.
برای از بین بردن کف صابون در صورتی که دیواره های حمام خود را آبکشی و خشک نکنید، ممکن است کف صابون و کدر شدن ایجاد شود. فقط از پاک کننده خنثی با pH استفاده کنید که برای کاشی های مرمر ایمن تلقی می شود.

هرگز از سرکه، پاک کننده های تجاری، سفید کننده، آمونیاک یا پدهای شستشو استفاده نکنید زیرا می توانند سطح سنگ مرمر را حکاکی کنند.
بک اسپلش ها را پاک کنید. بک اسپلش های آشپزخانه به دلایلی به این نام خوانده می شوند.

آنها اغلب غذاها و نوشیدنی ها را می ریزند. در اسرع وقت پاشیده شود، و سپس با یک صابون ظرفشویی خنثی با pH ملایم و محلول آب گرم همراه باشید. کاملا خشک کنید.


کاشی های مرمر – دوش، آب پاش
کاشی‌های مرمر اطراف دوش‌ها، وان‌ها و روی میز آشپزخانه می‌توانند سوء استفاده زیادی را به همراه داشته باشند. مهر و موم کردن این کاشی ها با بازدارنده کپک و کپک و سیلر نافذ مهم است.

هدف این است که سنگ مرمر را تا حد امکان تمیز و خشک نگه دارید. در اینجا نحوه مراقبت از دیوارهای کاشی مرمری به بهترین شکل آمده است.

دوش های کاشی مرمر، پشت پاش
فوراً ریزش ها را پاک کنید. هرگز نشت را مالش یا پاک نکنید. بلافاصله آن را لکه دار کنید و محلولی از صابون ظرفشویی خنثی با pH و آب گرم را دنبال کنید. با یک حوله نرم خشک کنید.

کف ها را مرتباً با یک پارچه نرم گردگیری کنید. بعد از هر بار استفاده، پارچه را بشویید.
سطوح را با صابون ظرفشویی خنثی با pH ملایم یا پاک کننده سنگ مرمر مخصوص تمیز کنید
پس از شستشو سطح را با آب تمیز و شفاف کاملاً بشویید و خشک کنید
فوراً ریخته شده را پاک کنید، هرگز پاک نکنید
سطوح کف را با تشک های ضد لغزش یا فرش های سطحی محافظت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.