کفش عمده در چین در رنگ های جدید که در جهان این رنگ ها هنوز رونمایی نشده است

در روش دیگر، از یک پارچه مرطوب برای پاک کردن سطح کفش استفاده کنید. فقط قبل از رفتن به مرحله بعدی مطمئن شوید که کفش هایتان کاملا خشک شده اند.
در این مرحله، شما همچنین باید بند کفش هایی از قبیل کفش عمده در چین خود را بردارید و جدا کنید. با این کار به زبانه کفش دسترسی راحت تری خواهید داشت و همچنین از لاک زدن روی بند ها جلوگیری می کنید.

با استفاده از حرکات دایره ای کوچک پولیش دهید. یک تی شرت قدیمی یا برس پولیش را به لاک انتخابی خود آغشته کنید و سپس با استفاده از حرکات دایره ای کوچک، پولیش را روی سطح کفش بمالید.

فشار متوسط ​​را اعمال کنید و مطمئن شوید که تمام سطح را به طور یکنواخت بپوشانید و به نواحی که به سختی به جلو و پاشنه پا وارد می شود توجه کنید.


ساده ترین راه برای استفاده از یک تی شرت قدیمی این است که مواد را محکم بین انگشتان اشاره و وسط خود بپیچید و از آنها برای لاک زدن به کفش خود استفاده کنید.
از یک مسواک یا Q-Tip استفاده کنید تا لاک را روی قسمت‌هایی که دسترسی به آن سخت است، مانند لبه‌های ترک‌خوردگی بالا و پایین زبان کفش، بمالید.
همچنین می‌خواهید کف هر کفش، فضای بین پنجه و پاشنه که با زمین تماس ندارد، لاک بزنید. اجازه دهید پولیش خشک شود و در صورت لزوم لایه‌های اضافی بمالید.

پس از اینکه لاک را روی اولین کفش مالیدید، آن را به سمت پایین روی یک تکه روزنامه بگذارید و به سمت کفش دیگر بروید. هر کفش حدود 15 تا 20 دقیقه برای خشک شدن نیاز دارد.
اگر فکر می‌کنید کفش‌هایتان به لایه دیگری از پولیش نیاز دارند، با استفاده از تکنیک بالا یک لایه دیگر پولیش بزنید.
حتما از کمترین پولیش مورد نیاز برای پوشاندن کفش استفاده کنید. بهتر است چندین لایه مختلف اعمال کنید تا یک لایه ضخیم.

پس از خشک شدن لایه اضافی لاک، برس موی اسب را بردارید و با ضربات کوتاه و سریع لاک اضافی را پاک کنید . از تلاش برای انجام این کار نترسید – گرمای ناشی از ضربه های سریع قلم مو به فرو رفتن پولیش در چرم کمک می کند.
بیشتر حرکت درگیر در این سکته ها از مچ دست شما می آید. بقیه بازوی خود را صاف نگه دارید در حالی که به سرعت برس را با مچ به جلو و عقب تکان دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.