کمربند مجلسی دخترانه به عنوان یک سلاح در قتل های زنجیره ای قاتل معروف

4. مطمئن شوید که می توانید کمربند مجلسی دخترانه را ببینید. فرقی نمی‌کند که کمربند را برای کارایی و استایل می‌پوشید، مطمئن شوید که روی لباس شما قابل مشاهده است.

اگر لباس بزرگی مانند یک پلیور سایز بزرگ در بالا می پوشید، بستن پیراهن به سبک فرانسوی یک راه عالی برای نشان دادن کمربند است.
آیا می خواهید درباره آزادسازی مد لباس درونی خود بیشتر بدانید؟
عضویت سالانه MasterClass دریافت کنید و اجازه دهید Tan France استاد سبک شما باشد.

گورو مد کوئیر آی همه چیزهایی را که در مورد ساخت یک مجموعه کپسولی، یافتن ظاهری خاص، درک تناسبات و موارد دیگر (از جمله اینکه چرا پوشیدن لباس زیر در رختخواب مهم است) می‌داند، با لهجه‌ای آرام‌بخش بریتانیایی منتشر می‌کند.

1. کمربندهای رسمی : این کمربندهای لباس معمولاً برای مجالس رسمی در نظر گرفته می شوند و اغلب با کت و شلوار یا شلوار پوشیده می شوند. کمربند پارچه ای چین دار که معمولاً با کت و شلوار یا تاکسیدو پوشیده می شود، نوعی کمربند رسمی است.

کمربندهای جیر گاهی اوقات بیشتر نیمه رسمی در نظر گرفته می شوند، اگرچه بسته به کیفیت می توانند با لباس های رسمی تری نیز تناسب داشته باشند.
2. کمربندهای چرمی : کمربندهای چرمی معمولاً اکسسوری های مشکی یا قهوه ای هستند که یک شلوار را بالا نگه می دارند.

بیشتر کمربندهای چرمی از پوست گاو (چه چرم دانه کامل یا پوست گوساله) ساخته می شوند، اگرچه چرم مصنوعی برای کسانی که سبک زندگی وگان دارند نیز موجود است.

کمربندهای چرمی را می‌توان هم در فضای رسمی و هم در محیط‌های رسمی استفاده کرد.
3. کمربندهای بافته شده: یک کمربند بافته شامل بسیاری از قطعات چرمی است که به هم بافته می شوند تا یک ماده بافته شده و جامد ایجاد کنند.

آنها را می توان به صورت رسمی پوشید، اما تمایل بیشتری به استایل غیر رسمی دارند.
4. کمربند بند بند: کمربند بند بند یک کمربند کاربردی است که به عنوان لباس زیر زنانه پوشیده می شود و برای جلوگیری از افتادن جوراب ها یا جوراب های بلند تا ران استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.