کفپوش پی وی سی اداری ضد خش تبریز

کفپوشهای پی وی سی در برابر ضربه، فشار، تماس با مواد خورنده، نم و رطوبت و غیره مقاومت بالایی دارند به همین دلیل استفاده از آنها در محیط اداره ها بیمارستانها بسیار رواج پیدا کرده است. کفپوش پی وی سی بیمارستانی باید از مقاومت و دوام بالایی برخوردار باشد به دلیل اینکه در بیمارستان عبور و مرور بسیار زیاد است و چرخها و تخت بیمارستانی سنگین در آنجا مدام توسط افراد در حال جابجایی می باشند و اگر کفپوش کیفیت لازم را نداشته باشد خیلی زود آسیب می بیند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

زیبایی محیط کار بر روحیه کارکنان بسیار اثر گذار است و از ایجاد حس کلافگی و خستگی در آنها جلوگیری می کند و هم چنین شوق و علاقه ی آنها را برای حضور در محیط کار چندین برابر می کند. تنوع در طرحها و رنگهای کفپوش پی وی سی اداری بسیار زیاد است و این امکان را فراهم کرده تا شما عزیزان متناسب با رنگ‌ فضای کار و اداره دست به انتخاب کفپوش بزنید و فضای جذاب و زیبا به داره و محیط کارتان بدهید به عنوان مثال رنگ کفپوش باید با رنگ پرده پانچ دیوارها و غیره کاملا ست و هماهنگ باشد. قطعاً کیفیت کفپوش در کاهش و افزایش قیمت آن تاثیر گذار است کفپوشهایی که با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید می شوند و از دوام استحکام و کیفیت بالاتری برخوردار هستند.

کفپوش پی وی سی تبریز

یکی از استانهای که بسیار حرفه ای و غیر قابل در این حوزه توانسته به خوبی عمل کند استان تبریز است در حوزه کفپوش گرانولی یا پی وی سی یکی از معتبرترین و سرامد ترینهای این مهم در سراسر کشور است این مورد نه تنها در کشور، که توانسته در حوزه های صادراتی نیز به کشورهای همسایه به خوبی از عملکرد مناسب و قابلی را داشته باشد. یکی از موارد دیگری که بسیار حائز اهمیت است این است که مقاومت ان در برابر مواد اسیدی و شوینده های بهداشتی که برای شستشوی این کفپوشها به کار رفته است و البته که در برابر حرارت هم توانسته با مقاومتها و قابلیتهای خوبی مواجه داشته باشد.

کفپوش پی وی سی تبریز

از مواردی که توانسته بخوبی در حوزه رنگها حائل آید این است که این کفپوش پی وی سی تبریز رنگهایش نزدیک به 12 رنگ را شامل می شود که در زمره خود منحصربفرد است که این مهم میزان تقاضای زیاد کفپوش را می رساند. در خصوص استانهایی که در کشور توانست در حوزه کفپوش قیمت گرانول پی وی سی بسیار فعال عمل کند یکی از این استانها سال البرز شهرستان کرج است که با وجود شهرکهای صنعتی و کارخانه هایی که در جاده مخصوص کرج واقع شده است توانسته در این حوزه بسیار حاذق و عالی عمل کند. این کفپوشها به خاطر نصب راحت روی هر سطحی بسیار پرطرفدار بوده است یکی از استانهای که در این حوزه پی وی سی نیز موفق عمل کرده شهرستان گرگان است.

کفپوش رولی ضد خش

بر خلاف لمینتها و پارکتهای چوبی کفپوش رولی پی وی سی از طول عمر بالایی برخوردار می باشد و ضد آب می باشد و با هر ماده شوینده ای به راحتی می توانید آن را تمیز کنید و همینها باعث شده اند، خرید کفپوش رولی ضد خش رونق گسترده ای پیدا کند این نوع کفپوش همچون کفپوش موزاییکی در برابر خط و خش مقاومت بالایی دارد و کسانی که حیوانات خانگی دارند به راحتی می توانند از این نوع کفپوش استفاده کنند، چون در برابر خراش ناخنهای حیوانات مقاومت بالایی دارد در برابر اسید و حرارت از مقاومت بالایی برخوردار می باشد و در طرحهای مختلفی مانند طرح ساده، طرح سنگ، طرح چوب و غیره وجود دارد در انواع آنتی باکتریال وجود دارد در ادارات و منازل می توانید رنگ کفپوشها را با رنگ مبلمان و دیگر وسایل ست کنید.

کفپوش رولی ضد خش

با توجه به متراژ ساختمان می توانید رنگ کفپوش پی وی سی ضد خش را انتخاب نمایید، چون رنگ روشن باعث بزرگتر دیده شدن محیط می شود و رنگ تیره کفپوش هم می تواند موجب کوچکتر شدن محیط شود برای اتاق کودکان و محلهایی که کودک وجود دارد باید رنگ کفپوش شاد باشد رنگ گردویی برای کفپوش بهترین گزینه محسوب می شود. انواع کفپوشهای رولی در رنگ و مدلهای مختلفی با بهترین کیفیت و قیمت به صورت آنلاین توسط مجموعه ما عرضه می شود و خریداران عمده در سراسر کشور می توانند به راحتی سفارش خود را انجام دهند تا در اسرع وقت محصول برای آنها فرستاده شود و شما می توانید در بین متنوع ترین طرحها و رنگها بهترین رنگ و طرح را انتخاب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.